Aktualizacja Broken Ranks w czerwcu – zmiany na lepsze?

aktualizacja Broken Ranks

W kwietniu studio Whitemoon Games, odpowiedzialne za polskie MMO Broken Ranks, zaczęło wprowadzać zapowiedzianą wcześniej reformę systemu ekwipunku w grze. Plan ten gracze przyjęli z ogromnym entuzjazmem! Idąc więc za ciosem studio z końcem czerwca czeka na graczy kolejna aktualizacja Broken Ranks, która kontynuować będzie tę reformę. Dodatkowo wraz z nią pojawi się możliwość wyboru trudność instancji bossowych, na której bardzo zależało społeczności graczy.

Aktualizacja Broken Ranks – reforma ekwipunku

Sprzęty legendarne, sety oraz przedmioty epickie otrzymają teraz poziom jakości, wyrażony ornamentami. Każdy element ekwipunku posiadał będzie do 9 ornamentów, podzielonych na trzy stopnie po trzy ornamenty. Dzięki nim gracze będą mogli poprawić swoje statystyki, odporności, ale i wzmocnienie już obecnych w sprzętach specjalnych efektów. Zdobyć te ornamenty będzie można z bossów, albo złożyć je samodzielnie.

Pierwsza część reformy sprzętu, którą wprowadziliśmy w kwietniu, została bardzo dobrze przyjęta, nawet lepiej niż przewidywaliśmy. Gracze szturmem ruszyli na bossy, żeby zdobyć wzmacniające drify, pasujące do ich własnej wizji postaci. Zaczęli konsultować się ze sobą, kombinować ze sprzętami i z różnymi buildami. Super sprawa. Na to właśnie liczyliśmy, a teraz ruszamy z następnym krokiem.

– mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Poziomy trudności instancji

Z wypowiedzi założyciela studia wynika, że w celu dopasowania wyzwań do poziomu graczy, ale także mając na uwadze graczy, którzy wolą działać w małych grupach, wprowadzą w Broken Ranks poziom trudności niektórych instancji bossowych. Co więcej, łatwe instancje mają dawać też drobny bonus do doświadczenia zwierzęcych towarzyszy graczy. Uspokajamy jednak graczy, że obecny poziom trudności instancji nadal będzie tym domyślnym i będzie on stanowił punkt odniesienia dla zmian. Więcej informacji i szczegółów można będzie znaleźć na stronie gry, gdzie znajdziemy dokładny opis nadchodzących zmian.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top