O blogu

Jeżeli tutaj trafiliście, to pewnie chcecie się dowiedzieć czegoś o Pograne? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć kilka słów.

O blogu Pograne

Projekt Pograne.eu rozpoczął się jesienią 2020 roku. Na początku za sterami byli tylko Artur i Paulina, którzy nie mieli w planach stworzenia tak zgranego zespołu, jakim teraz jesteśmy. Z biegiem czasu wokół Pograne zaczęli krążyć wspaniali ludzie, z pasją i miłością do gier wideo, bez względu na to, czy były to najnowsze tytuły, czy też te starsze. Niedługo potem dołączyli do nas nowi autorzy, którzy w większości tworzą treści na blogu do teraz. Obecnie nasza drużyna liczy prawie dwadzieścia osób, które uwielbiają spędzać czas przy grach elektronicznych i rozbierać je na czynniki pierwsze.

Nigdy nie przypuszczałem, że z małej i początkowo bardziej prywatnej inicjatywy Pograne stanie się miejscem, które jest tworzone przez tak zdolnych ludzi. Nas łączy nie tylko pasja, ale także chęć dzielenia się naszymi myślami na tematy związane z grami. Jestem ogromnie wdzięczny za to, co nasz zespół robi codziennie. ~Artur, Redaktor Naczelny

Początki nie były łatwe, musieliśmy udowodnić naszą wartość krok po kroku. Stopniowo budowaliśmy markę, a w międzyczasie zaczęły doceniać naszą pracę kolejne firmy. Wciąż mamy przed sobą długą drogę, ponieważ nasze cele są ambitne, ale dla nas nie jest to wyścig szczurów. Własnym tempem zdążamy na szczyt. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, które nam udzielono, i dokładamy wszelkich starań, aby to zaufanie nigdy nie zostało złamane. Popełniamy błędy, ale uczymy się na nich i cały czas doskonalimy nasze prace, wprowadzając nowości. Dziękujemy także wszystkim, którzy odwiedzają Pograne, biorą udział w naszych inicjatywach, dają nam swoje opinie i krytykę, z myślą o lepszym jutrze dla tego miejsca. Bez Was, ten projekt by nie istniał.

Scroll to top