O blogu

Jeżeli tutaj trafiliście, to pewnie chcecie się dowiedzieć czegoś o Pograne? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć kilka słów.

Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni. Nie posiadam ulubionego gatunku, a sprawdziłem chyba wszystkie możliwe. Od platformówek, po przygodówki, novele, RTS-y, na Battle Royale kończąc. Pisanie o tym medium sprawia mi dużo radości, dlatego robię to od czwartej klasy podstawówki. Zaczynałem na łamach serwisów poświęconych JRPG-om, potem przez kilka dobrych lat można było przeczytać moje teksty na Gildia.pl, a jeszcze do niedawna na Antyweb.

Miałem jednak roczną przerwę od pisania, bo potrzebowałem oddechu. Nie chciałem pisać na tematy, na których mało się znam lub po prostu mnie nie kręcą. Nabrałem już sił i wiem, że mam w sobie jeszcze dużo energii, aby dzielić się z innym swoją pasją. W tym momencie zaczynam solo, ale docelowo chciałbym stworzyć tutaj prawdziwą redakcję, która będzie w stanie zainteresować Was swoją pracą. Plany mam wielkie i nie chcę ograniczać się jedynie do słowa pisanego. Dlatego wiele rzeczy będzie można znaleźć na Instagramie, Twitterze, a także Twitchu. W tym momencie można działać na wielu frontach, więc nie ma sensu się ograniczać.

Spoiwem wszystkiego są gry, a także to, co z nimi związane. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i będziecie regularnie wracać. Warto wspomnieć, że działam również na Discordzie, gdzie zawsze można porozmawiać, umówić się na wspólne granie i wiele więcej.

Scroll to top