Aplikacja Xbox na PC otrzymała świetną aktualizację

aplikacja xbox

Wielu graczy, zwłaszcza Ci, którzy dysponują ograniczonym czasem wolnym bądź lubią planować wbijanie wszystkich trofeów w grach, zapewne zna serwis HowLongToBeat. Ucieszy Was zatem, że najnowsza wersaja aplikacji Xbox na PC zawiera od teraz informację o tym, ile szacunkowo zajmie ukończenie gry! Podobnie jak na stronie internetowej serwisu, dostępne będą cztery informacje:

  • Czas trwania głównej historii – ile zajmie wykonanie samej głównej linii fabularnej bez wdawania się w zadania poboczne
  • Głowna historia + dodatkowe questy – główna linia fabularna oraz poboczne zadania, które nie są wymagane
  • Kompletne ukończenie – czas przejścia gry na 100%, wbijając wszystkie trofea i wykonując wszystkie poboczne zadania
  • Połączone – szacunek uśredniający wszystkie style gry

aplikacja Xbox z integracją How Long To Beat

Aplikacja Xboxa na PC coraz lepsza

Dodatkowo możemy po kliknięciu przycisku “View Details” przenieść się na stronę tytułu w serwisie HowLongToBeat. Będziemy mogli wtedy dodać własne czasy, czy poczytać bardziej szczegółowe opisy od graczy. Znajdziemy też tam dużo więcej bardziej szczegółowych danych.

Pomniejsze zmiany

Najnowsza aktualizacja to dalsze usprawnienia. Poprawiają one wydajność i działanie oprogramowania. Obecnie uruchamia się onao o 15% szybciej. Według raportów zaledwie 0.01% sesji kończy się jakimś błędem, a wyszukiwanie jest ponad 20% sprawniejsze.

Aplikacja Xboxa to świetny przykład na to, że zawsze znajdzie się pole do usprawnień. Czy to pomniejsze poprawki, czy całkowicie nowe funkcje, aplikacja rozwija się bez przerwy. A to dla nas, graczy, pozytywne wieści!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top