Demo Stellar Blade — krągłe pośladki na PlayStastion 5

Demo Stellar Blade — główna postać na tle gwiezdnego nieba i statku kosmicznego

Gdy obejrzałem pierwszy zwiastun nowej gry studia Shift Up, byłem oczarowany. W oko wpadły mi nie tylko krągłości głównej bohaterki, ale również dynamiczna walka oraz niesamowita prezentacja tytułu. Nie będę ukrywał, że zapisałem sobie przygody Eve na długiej i niekończącej się liście w rubryce „Do sprawdzenia”. W związku z tym niezwykle ucieszyła mnie informacja, że demo Stellar Blade trafi na konsolę Sony 29 marca.

Kosmiczna wyprawa

Dla niewtajemniczonych szybko przypomnę, czym jest Stellar Blade. Znana wcześniej jako Project Eve produkcja to nadchodząca gra akcji z elementami RPG na konsolę PlayStation 5. Akcja osadzona jest w postapokaliptycznej przyszłości, gdzie Ziemia została opanowana przez istoty zwane NA:tives. Pozostali przy życiu ludzie zostali zmuszeni do ucieczki w kosmos. Gracz wciela się w Eve, elitarną wojowniczkę wysłaną na naszą rodzimą planetę z misją odbicia zrujnowanego świata. Dynamiczną walkę z wykorzystaniem miecza oraz innych broni umili nam rozbudowany system rozwoju postaci, spektakularne starcia z bossami, wciągająca historia z elementami science fiction oraz bardzo zgrabna i ładna główna bohaterka. Produkcja będzie miała premierę 26 kwietnia tego roku, dlatego to dobry moment, aby odłożyć kilka złotych.

Demo Stellar Blade — zrzut ekranu z bossem

Demo Stellar Blade na PSN

Stellar Blade jest pierwszą grą typu AAA koreańskiego studia Shift Up. Ich wcześniejsze projekty to mobilne Nikke Goddess of Victory (2022) oraz Destiny Child (2016). Podczas tworzenia SB deweloper inspirował się takimi hitami jak NieR: Automata (2016) i God of War (2018). Muszę powiedzieć, że dobrze wybrali źródło natchnienia. Jeżeli już brać z kogoś przykład to tylko od najlepszych przedstawicieli gatunku.

Demo Stellar Blade powinno być już dostępne, więc szybko łapcie za pady. Ja niestety zagram dopiero po weekendzie. Bardzo jesteśmy ciekawi czy planujecie zanurzyć się w świat stworzony przez koreańskie studio. Zachęcamy do dzielenia się swoimi wrażeniami na naszych mediach społecznościowych oraz kanale Discord, do których linki znajdziecie poniżej.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top