W sieci pojawiły się wszystkie odświeżone sceny z Diablo 2 Resurrected

Wczoraj pod wieczór za sprawą oficjalnego konta gry na twitterze studio Blizzard poinformowało społeczność, że posiadacze gry Diablo 2 Resurrected na platformie PC mogą już pobrać grę. Dataminerzy ze strony wowhead.com, od razu zabrali się za przeszukiwanie plików gry w celu pozyskania interesujących informacji, jeszcze przed jej premierą, która odbędzie się już jutro.

Diablo 2 Resurrected

Jak się pewnie domyślacie, ich praca nie poszła na marne. Wykopali oni i udostępnili wszystkie zremasterowane przerywniki filmowe. Trzeba przyznać, że twórcy odwalili kawał świetnej roboty podczas ich produkcji i zachowali przy tym 100% klimatu z oryginału. Niestety przerywniki te są w języku angielskim, więc na polską wersje Diablo 2 Resurrected przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tym samym zapraszam do obejrzenia anglojęzycznych.

Intro act 1

Początek Aktu 2

Początek Aktu 3

Początek Aktu 4

Zakończenie Aktu 4

Początek Aktu 5

Zakończenie Aktu 5

Muszę przyznać, że obawiałem się tego, jak twórcy przedstawią skrzydła Archanioła Tyraela w zakończeniu fabuły podczas niszczenia kamienia Świata. Jednakże Vicarious Visions dowiozło i ponownie pokazało, że odwzorowanie pierwowzoru jest dla nich priorytetem. Przypominamy, że w grę zagramy już jutro o godzinie 17:00.

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top