Diablo Immortal – aktualizacja 1.5.5

Diablo Immortal - Main Menu

Mgły Cyrangaru nadchodzą do Diablo Immortal. Już niedługo na serwery zawita aktualizacja 1.5.5, która to wprowadzi nas do kolejnego czwartego sezonu mobilnej odsłony serii. Warto tutaj wspomnieć, że jest to największy update do tej pory Stąd też twórcy zdecydowali się podzielić wydarzenie na kilka mniejszych:

  • 9-12 września – powrót wydarzenia Wygłodniałego Księżyca
  • 14-28 września – Wypalone morze (wydarzenie ograniczone czasowo)
  • 21-30 września – Mgły Cyrangaru (wydarzenie ograniczone czasowo)

Diablo Immortal - Gisztur i Beledwe

Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów Diablo Immortal, tak i teraz będziemy mogli zaopatrzyć się w karnet bojowy. Ten pozwoli na zdobycie unikalnej skórki bohatera powiązany z Egzekutorami Wiary Zakarum. Dla tych natomiast, którzy pragną wyzwań, do piekielnego relikwiarza zostaną dodani nowi bossowie: Giszturem oraz Beledwe – pracujący dla demonicznych władców Piekielnej kuźni.

Moim zdaniem jest to ciekawa aktualizacja, która nawet sprawi, że ponownie zawitam do świata Sanktuarium. Przede wszystkim intrygujące wydają się te wydarzenia czasowe, które mogą już więcej się nie powtórzyć. Więcej informacji na temat nowości znajdziecie na oficjalnym blogu Blizzarda. Udanych dropów wszystkim nefalemom!

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top