Dune: Awakening – świat bez Paula Atreidesa

Dune Awakening

Dune: Awakening to MMO z otwartym światem, w którym gracze będą zmuszeni walczyć o przetrwanie. Teraz tytuł został już ponad milion razy dodany do listy życzeń, więc z tej okazji otrzymaliśmy od twórców zwiastun kinowy, który wyjaśnia nieco zaskakującą linię fabularną gry!

Dune: Awakening bez Paula Atreidesa

Paul Atreides posiada umiejętność widzenia możliwych wersji przyszłości. Gra wykorzystuje ją, umieszczając grę w świecie, w którym bohater książek i filmów nigdy się nie narodził. Bez niego Leto Atreides przeżyje. Bez niego wybuchnie wojna asasynów pomiędzy Atreidesami a Harkonnenami. To właśnie bez niego znajdzie się w świecie Diuny miejsce na nas i nasze przygody w grze.

To, że wreszcie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi alternatywnej linii czasowej w Dune: Awakening, ekscytuje, a zrazem przynosi ulgę. To kamień początkujący lawinę, która otworzy dla graczy wiele naprawdę ciekawych możliwości do odkrycia, kiedy już dotrą na Arrakis.” – powiedział Joel Bylos, dyrektor kreatywny Funcom, studia odpowiedzialnego za tytuł.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o samej grze, zapraszamy 20 czerwca na transmisję na żywo, na drugą część Dune: Awakening Direct. To wtedy mamy poznać więcej informacji o linii czasowej produkcji i alternatywnej rzeczywistości, w której ma miejsce.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top