Festiwal Zimy w Fortnite – czy Mikołaj przychodzi do każdego?

Fornite Festiwal Zimy Banner

Nadszedł czas na zimowe eventy. Wydaje mi się, że każda gra live service posiada swoją własną wariację na ten temat. Destiny 2 ma swoje Świtanie. Blizzard odpala Feast of Winter Veil w World of Warcraft. Nawet obecna odsłona Call of Duty dostanie świąteczne dekoracje w najnowszej mapie, która swoją drogą jest absolutnie fenomenalna, jeżeli chcemy szybko podnieść poziom swoich broni. Epic również co roku organizuje takie wydarzenie. Zapraszam na Festiwal Zimy w Fortnite.

Fornite Festiwal Zimy Screen 01

Co przyniesie Dziadek Mróz?

Rozsiądźcie się wygodnie przy kominku, weźcie w dłoń gorącą czekoladę i zacznijcie rozpakowywać prezenty. Festiwal Zimy w Fortnite zapewni 14 pakunków oraz 17 darmowych przedmiotów, w tym dwie darmowe skórki. To jednak nie wszystko. Jeżeli podczas trwania wydarzenia zalogujecie się do gry przez program startowy Epica na PC, do Waszej kolekcji dołączy Fajnisty Futrzak. Dodatkowo subskrybenci Ekipy Fortnite otrzymają w ramach abonamentu reaktywny plecak Zimo-la-la-Lama. Na kolejną niespodziankę trzeba już zapracować. Zagrajcie z pięcioma różnymi osobami z listy znajomych a wpadnie Wam emotka Żelazny wycisk.

Powrót z za sejfu

Oczywiście, nie samymi prezentami człowiek żyje. W końcu jakoś trzeba zarabiać na utrzymanie serwerów. Dlatego w sklepie pojawiło się kilka ofert z mroźnym motywem przewodnim. Do zgarnięcia są stroje Śnieżna Tancerka i Dziany Jonesy oraz kilka innych przedmiotów kosmetycznych.

Fornite Festiwal Zimy Fajnisty Futrzak 01

Nasz arsenał również się powiększył. W skrzyniach i na ziemi można znaleźć wyrzutnie kul Śnieżkownik, które mogą nieźle namieszać, powodując spory wybuch. Wypatrujcie też ciężarówki z Mikołajem rozrzucającym prezenty. Sami też możecie zabawić się w roznoszenie paczek. Tu i ówdzie leżą pięknie zwinięte i ozdobione pakunki pełne wysokiej klasy przedmiotów. Wystarczy tylko rzucić i pomyśleć życzenie. Kto wie? Może się spełni.

Ile potrwa Festiwal Zimy w Fortnite?

Białe szaleństwo zaczęło się o godzinie 15:00 13 grudnia 2022, a zakończy 3 stycznia 2023 o tej samej porze. Jestem pewien, że to o czym wspomniałem to nie wszystko, co Epic przygotował z okazji świąt. Ciekaw jestem, co jeszcze zobaczymy w nadchodzących tygodniach. Na koniec wspomnę tylko, że nie miałem jeszcze czasu zalogować się do gry, więc czekają na mnie paczki do otwarcia. Dlatego kończę już pisać i uciekam sprawdzić co takiego leży pod choinką. Jednocześnie mam nadzieję, że Wasz Festiwal Zimy w Fortnite będzie pełen radości i ciepła.

Fornite Festiwal Zimy Screen 02

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top