Operacja Niebiański Ogień w Fortnite | Koniec Inwazji?

Fortnite Operacja Niebiański Ogień

Operacja Niebiański Ogień nadciąga. Do końca sezonu siódmego zostało niewiele ponad tydzień. 12 września o godzinie 22:00 rozpocznie się wydarzenie finałowe. Podczas specjalnego trybu zakradniemy się na statek matkę i przegonimy kosmitów z wyspy. Oczywiście trzeba pamiętać, aby zalogować się do gry 30 minut przed startem wydarzenia.

Jeżeli macie jeszcze jakieś niewykorzystane gwiazdki, artefakty czy sztabki wydajcie je przed rozpoczęciem Operacji. Jeżeli tego nie zrobicie to automatycznie zostaną wymienione na najwcześniej dostępne elementy Karnetu Bojowego.

To jednak nie wszystko. Nie dość, że na dniach poznamy zakończenie obecnego sezonu to Epic dodatkowo postanowił zasypać graczy mnóstwem kosmetyki. Oczywiście trzeba trochę pograć aby te nagrody odblokować.

Technologiczny Szał (trzeci dziki tydzień)

Od 2 września od godziny 16:00 w skrzynkach pojawiły się zwiększone ilości broni najeźdźców oraz Urojonego Reżimu. Oprócz tego pokonani Obcy upuszczają tylko miotacze promieni Kymery, Chwytotrony, Rekwizytory i nanity Obcych. Z kolei po wyeliminowanych członkach Reżimu możemy podnieść karabiny impulsowe, karabiny magnetyczne, działka plazmowe i nadmuchiwane byki. Do pary z nowymi zasadami idą również nowe legendarne zadania:

  • Zadawaj obrażenia z broni Obcych [500] – 10000 PD
  • Zadawaj obrażenia z broni Obcych [2500] – 15000 PD
  • Zadawaj obrażenia z broni Obcych [10000] – 25000 PD
  • Zadawaj obrażenia z broni UR [500] – 10000 PD
  • Zadawaj obrażenia z broni UR [2500] – 15000 PD
  • Zadawaj obrażenia z broni UR [10000] – 25000 PD

Szał Przyjaźni

Wiadomo, że w gry najlepiej grać z przyjacielem, kolegą lub rodzeństwem. Wie o tym też Epic dlatego od 31 sierpnia wspólne granie z osobami z listy przyjaciół pozwala nam zdobyć specjalne punkty. Im dłużej gramy tym więcej punktów wpada do naszej puli. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości możemy zakupić następujące przedmioty:

  • emotkę Pozaziemski Uścisk (3 punkty)
  • remiks utworu Inwazja (10 punktów)
  • spray Plażowe Życie (20 punktów)
  • kilof Wodomłot (50 punktów)

Wydarzenie Szał Przyjaźni kończy się 12 września o godzinie 22:00

Igrzyska w Fortnite

Zabawa w Battle Royale to nie wszystko co tytuł od studia Epic ma do zaoferowania. Bardzo często dodawane są też tryby tworzone przez członków społeczności. Z tym właśnie jest związana kolejna pula kosmetyków. Entuzjaści trybu kreatywnego mogą grać i zdobywać nagrody od 31 sierpnia do 8 września 2021. W związku z tym, że tryby te często rządzą się swoimi prawami zachęcam do przeczytania wymogów na zdobycie nowych zabawek w grze.

Nie mogę się doczekać co deweloper wymyślił jako motyw przewodni kolejnego sezonu. Na szczęście już niedługo wszystkiego się dowiemy. Operacja Niebiański Ogień jest tuż za rogiem. Do zobaczenie na wyspie.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top