Fortnite łatka 19.20 – ta o maskach i Skale

Fortnite

Fortnite nie czeka na nikogo. Wyjeżdża człowiek na urlop, a tu po powrocie czeka go mnóstwo nowości. Zawsze staram się być na bieżąco z tym, co dzieje się w moim ulubionym Battle Royale. Natomiast wiadomo, że nawet od tego, co się uwielbia, trzeba czasem odpocząć, żeby się nie przejeść. Dlatego tym razem notka jest trochę spóźniona, ale jak zawsze postarałem się zebrać najważniejsze informacje z minionego tygodnia.

Potajemna Pieczara

Urojony Reżim na dobre zadomowił się po tej stronie wyspy. Z początku wysyłał tylko małe oddziały zwiadowcze. Teraz zajął całe wnętrze góry i wybudował w niej sporych rozmiarów bazę. Do jej zarządzania sprowadził specjalnego dowódcę Gunnara, który dzierży mityczną wersję pistoletu maszynowego Żądło. Broń ta potrafi zadać naprawdę porządne obrażenia, jeżeli tylko jesteście w stanie oprzeć się jej potężnemu odrzutowi.

Fortnite

Zamaskowana postać

Jedną ze skórek obecnego Karnetu Bojowego jest Opoka. Sympatyczna, piegowata niewiasta, która biega po wyspie boso i z wdziękiem godnym baletnicy, jest w stanie pozbyć się każdego, kto stanie na jej drodze po koronę. Z początku można było odblokować alternatywy wygląd tej postaci, dzięki czemu mogliśmy założyć maskę na piękne lico Opoki. Teraz, po wprowadzeniu specjalnych wyzwań, mamy możliwość zdobycia kilkunastu dodatkowych wariantów twarzowej osłony. Kolorów i kształtów jest wiele, więc jest w czy wybierać.

Opoka

Fortnite wita Skałę

Już podczas wydarzenia, które odbyło się pomiędzy rozdziałem drugim i trzecim, dowiedzieliśmy się, że Dwayne Johnson wcielił się w jedną z głównych postaci fabularnych. Podczas wprowadzającego eventu nie spodziewałem się jednak, że będzie on również postacią grywalną. Za sprawą patcha 19.20 w końcu możemy położyć swoje łapy na jego modelu. Fundament, bo tak nazywa się odgrywana przez sławnego aktora postać, dołącza do naszej drużyny wraz z wachlarzem przedmiotów kosmetycznych.

Fundament

Nowe zabawki

Do obecnego arsenału Fortnite dołączyły też dwie nowe bronie. Ciężka strzelba powróciła ze skarbca i powiem wam, że ma niezłego kopa. Według mnie zasięg tego cacuszka jest trochę za duży. Jeden celny strzał w głowę potrafi pozbawić przeciwnika naprawdę sporo punktów życia. Jest też coś dla miłośników bliskich starć. Po szybkim skróceniu dystansu możemy sięgnąć po nowy pistolet maszynowy. Co prawda nie wszedł on do obiegu wraz z samą łatką tylko kilka dni później po dostarczeniu przez Epic odpowiedniej poprawki. Nie zmienia to faktu, że potrafi nieźle namieszać podczas starć mano a mano.

Pistolet Maszynowy

Fortnite Rozdział 3 Sezon 2 już wkrótce

Jak zawsze kilka rzeczy pominąłem, ponieważ nie należy zdradzać wszystkiego. Sam lubię, gdy na ziemi leży coś o czym nie miałem jeszcze pojęcia. Tak było w przypadku… No prawie się wygadałem. W każdym razie do końca obecnego sezonu Odwrócenia zostało niewiele ponad miesiąc, więc trzeba zakasać rękawy i zdobyć te ostatnie 30 poziomów karnetu. Do zobaczenia na wyspie.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top