Fortnite łatka 19.40 – ta o pająkach i oszustach

Fortnite łatka 19.40

Fortnite musiał pójść w odstawkę w zeszłym tygodniu. Premiera nowego dodatku do Destiny 2 zabrała mi cały wolny czas. Na szczęście nic wielkiego nie działo się w tym czasie na kosmicznej wyspie. Od momentu pojawienia się Potajemnej Pieczary i wprowadzenia skórki Fundamentu niewiele się zmieniło. Tu i ówdzie można poczuć wstrząsy. W kilku miejscach pojawiły się niewielkie zapadnięcia ziemi. Epic jednak nie próżnuje i zawsze znajdzie coś, co umili oczekiwanie na nadchodzący koniec sezonu Odwrócenia.

Fortnite

Żegnajcie łuki, witajcie pajęczyny

W zeszłym tygodniu skupiłem się na Królowej Wiedźmie i niestety nie przekazałem Wam informacji o dodatkowych wyzwaniach związanych z Tygodniem Szału Łuków. Postanowiłem poprawić się w tym tygodniu i właśnie dlatego daję Wam znać, że pierwszego marca rozpoczął się Tydzień Niesamowitej Pajęczyny. Będzie on trwał do ósmego marca, do godziny 14:59. Podczas trwania tego wydarzenia w skrzynkach na całej wyspie możemy znaleźć rękawice Spider-Mana, które wcześniej występowały tylko w jego plecakach. Gadżet ten jest potrzebny do ukończenia najnowszych misji, które po ukończeniu, dodadzą pokaźną ilość punktów doświadczenia do poziomu Karnetu Bojowego.

Poniżej znajdziecie listę zadań wraz z ilością dostępnych PD:

  • Zadaj obrażenia, będąc w powietrzu po podrzuceniu przez odbijacz. (8000 PD)
  • Pokonaj 25 metrów w różnych okolicach, używając miotaczy pajęczyn. (8000 PD)
  • Odbijaj się Taranem na odbijaczu i wykonaj triki podczas lądowania. (8000 PD)
  • Huśtaj się 10 razy na miotaczach pajęczyny bez lądowania. (8000 PD)

Oszust z nowym głosem

Chyba nie ma osoby związanej z graniem, która nie zna popularnego tytułu AmongUs. Fortnite również ma swoją wersję pojedynku między załogą a oszustami. W najnowszej aktualizacji Epic zmodyfikował sposób komunikacji w trybie „Oszuści (głos)”, dodając zbliżeniowy czat głosowy. Dzięki temu będziemy słyszeć tylko te postacie, które się do nas zbliżają. Oczywiście pokonani agenci będą na osobnym kanale, żeby nie byli w stanie odpowiadać graczom, którzy nadal żyją.

Fortnite Oszuści

Mała rzecz a cieszy

Do poprawek w trybie Battle Royale dołączyły jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze stroje nie będą już lśniły jasnoniebieskim „hologramowym” efektem podczas oczekiwania w lobby. Drugą poprawkę otrzymała mapa, która wreszcie będzie wyświetlać nazwy lokacji w naszym wybranym języku. O ile tego pierwszego nie zauważyłem, to druga zmiana bardzo mnie cieszy. W końcu nie będę musiał szukać, jak dana lokacja nazywa się po polsku.

Fortnite Mapa

Fortnite – Koniec jest bliski

Co prawda w grze nie pojawił się jeszcze żaden licznik, ale informacja na dole zakładki Karnetu Bojowego informuje, że kolejny sezon rozpocznie się 19 marca. Zostały trzy tygodnie, aby dokończyć maksowanie poziomów i odblokować wszystkie nagrody z przepustki. Mnie udało się to dzień przed rozpoczęciem Królowej Wiedźmy. Ciekaw jestem czy Wam też się to udało.

Fortnite Spider-Man

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top