Fortnite x My Hero Academia – Naruto i Goku poznają Izuku

Fortnite x My Hero Academia Banner

Anime oglądam od dziecka. Wtedy nie wiedziałem, że tak to się nazywa i mówiłem po prostu bajka. Zresztą, kto by te kilkadziesiąt lat temu pomyślał, że sympatyczna Pszczółka Maja oraz jej kompan Gucio pochodzą po części z kraju kwitnącej wiśni. Jedna z moich ulubionych animacji z dzieciństwa to Przygody małego Nemo w krainie snów (Little Nemo: Adventures in Slumberland). Niedawno natrafiłem na informację, że to również jest japońska produkcja. Takich przykładów mam jeszcze kilka, ale pozostawię je na inny raz. Lubię także, kiedy postacie z serii, które przypadły mi do gustu, pojawiają się w grach, które lubię. Tak niedawno stało się z Nartuto oraz Dragon Ballem. Ku mojej wielkiej radości, bohaterowie z obu tych cyklów wylądowały na Wyspie jakiś czas temu. Miałem cichutką nadzieję, że kolejnym crossoverem takiego typu będzie One Piece. Niestety padło na coś innego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Fortnite x My Hero Academia.

Plejada superbohaterów

No więc kto taki dołączy tym razem do i tak już ogromnej ilość strojów znanych postaci? Od dzisiaj (16.12) do 29 grudnia za odpowiednią opłatą można w wirtualnym sklepie nabyć następujące skórki wraz z zestawami przedmiotów kosmetycznych:

  • Izuku Midoriya
  • All Might
  • Katsuki Bakugo
  • Ochaco Uraraka

Każda z nich wygląda naprawdę dobrze, ale ja chyba zostawię swoje V-Dolce w oczekiwaniu na wymarzonych piratów. Może moje życzenie się kiedyś spełni i Sanji, Luffy lub Roronoa Zoro zaszczycą nas swoją obecnością na placu boju.

Fortnite x My Hero Academia AllMight

Nagrody w Fortnite x My Hero Academia

Płatne kostiumy to nie jedyny dodatek, który pojawił się wraz z tym wydarzeniem. Podczas rozgrywek Battle Royale możemy znaleźć potężne Uderzenie Deku zmiatające z powierzchni Wyspy budowle oraz przeciwników. Przedmiot ten znajdziemy w zrzutach zaopatrzenia All Might lub w specjalnych automatach My Hero Academia.

Zespół twórców Zen Creative stworzył w trybie kreatywnym wyjątkową salę treningową bohaterów (kod wyspy 6917-7775-5190), w której weźmiemy udział w zmaganiach drużynowych na dwóch różnych ustawieniach areny. Aby otrzymać 100 punktów i wygrać, musimy pokonywać rywali lub zdobywać strefy ratunkowe.

Jak zwykle nie mogło zabraknąć powiązanych z nową zawartością wyzwań. Tryby Battle Royale oraz Zero Budowania, jak również sala treningowa bohaterów są pełne zadań. Nagrodami za ich ukończenie są punkty doświadczenia i kilka kosmetycznych fatałaszków:

  • graffiti Deku
  • graffiti PLUS ULTRA
  • emotka Rękawica Deku
  • plecak Peleryna U.A

Fortnite x My Hero Academia Nagrody

Czas nadrobić zaległości

Nie miałem okazji obejrzeć serii My Hero Academia w całości. Trochę nad tym ubolewam, bo kilka pierwszych odcinków wzbudziło moje zainteresowanie. Nie wiem, czy w najbliższym okresie uda się to niedopatrzenie naprawić. Tyle niesamowitych seriali, anime, filmów i gier dookoła, a tak mało czasu. Mam nadzieję, że Wy macie więcej szczęścia w nadrabianiu swoich zaległości. Nieważne czy tych ze srebrnego, złotego czy konsolowego ekranu. Tak czy inaczej, zapraszam do sprawdzenia Fortnite x My Hero Academia, a być może staniemy do walki twarzą w twarz.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top