Game Pass w lipcu 2024 – Tchia, Flock i inne mniejsze tytuły

Logo Xbox Game Pass

Przed Wami zestawienie gier, które dołączą do już i tak pokaźnej listy produkcji w Xbox Game Pass w lipcu. W tym miesiącu obejdzie się bez większych czy głośniejszych tytułów, ale ja już nauczyłem się, że czasami największa frajda ukryta jest w mniejszych perełkach. Dlatego sprawdźcie, a może znajdziecie swoją perłę?

game pass w lipcu 2024: Cricket 24, Flock, Journey to the Savage Planet, Magical Delicacy,  Neon White, Nickelodeon All Star Brawl 2, The Case of the Golden Idol, Tchia

Game Pass w lipcu:

Journey to the Savage Planet (chmura, konsole i PC) – 3 lipca

Powrót do biblioteki Game Pass! Jako pracownik Kindred Aerospace, czwartej najlepszej firmy zajmującej się eksploracją międzygwiezdną, odkrywcy zostają zrzuceni na niezbadaną, odległą skałę pełną niebezpieczeństw, tajemnic i wielu śmierdzących obcych stworzeń. Będziesz musiał eksplorować, walczyć, skakać, zbierać, wytwarzać i eksplodować na swojej drodze przez niezbadany świat, aby ustalić, czy ta dziwna planeta nadaje się do zamieszkania przez ludzi.

Nickelodeon All-Star Brawl 2 (chmura, konsole i PC) – 3 lipca

Nickelodeon All-Star Brawl 2 pozwala ci walczyć z największą i najlepszą jak dotąd listą postaci! Wybierz swoich ulubionych awanturników, opanuj ich unikalne zestawy ruchów i użyj zupełnie nowych potężnych Supers, aby zadać ostateczny cios ze znajomymi lub w wyjątkowej, roguelike’owej kampanii dla graczy!

Cricket 24 (chmura, konsole i PC) – 9 lipca

Cricket 24 to kulminacja dekady rozwoju gier wideo o krykiecie i obejmuje drużyny z każdego zakątka świata. Gracze będą mogli zmierzyć się z głównymi narodami krykieta, w tym Australią i Anglią w oficjalnych kursach Ashes, Indiami Zachodnimi, Nową Zelandią, Irlandią i nie tylko, a także po raz pierwszy w historii profesjonalnymi indyjskimi drużynami T20, a wszystko to na ponad 50 szczegółowo odwzorowanych oficjalnych stadionach.

The Case of the Golden Idol (chmura, konsole i PC) – 9 lipca

Chaos, magia i okrutne morderstwa! Zbadaj wskazówki i wykorzystaj swoje zdolności dedukcji, aby rozwiązać pokręconą tajemnicę przeklętego spadku pewnej rodziny i serii makabrycznych zgonów w tej detektywistycznej grze przygodowej typu wskaż i kliknij.

Neon White (Cloud, konsole i PC) – 11 lipca

Błyskawiczna pierwszoosobowa gra akcji o eksterminacji demonów w Niebie. Wcielasz się w postać White, zabójczyni wybranej z Piekła, by konkurować z innymi pogromcami demonów o szansę na stałe zamieszkanie w Niebie. Inni zabójcy wydają się jednak znajomi… czy znałeś ich w poprzednim życiu?

Tchia (Cloud, PC i Xbox Series X|S) – 11 lipca

Wspinaj się, szybuj, pływaj i żegluj łodzią po pięknym archipelagu, eksplorując piaskownicę opartą na fizyce. Wersja na konsolę Xbox zawiera najnowszą aktualizację gry, która obejmuje osiem nowych melodii duszy, nowe stroje i dodatkowe profity za noszenie pasujących przedmiotów kosmetycznych.

Magical Delicacy (chmura, konsole i PC) – 16 lipca

Dostępna od pierwszego dnia w ramach Game Pass! Zdrowa platformówka w stylu pixel art. Gotuj magiczne przysmaki z ogromnej kolekcji składników w swoim własnym sklepie. Eksploruj nieznane miasto i dostarczaj smakołyki jego mieszkańcom. Poznaj nowe sposoby przemieszczania się, odkrywaj sekrety i doświadczaj wyjątkowego wiedźmowego świata.

Flock (chmura, konsole i PC) – 16 lipca

Dostępna od pierwszego dnia w ramach Game Pass! Flock to wieloosobowa gra kooperacyjna o radości z latania i zbierania uroczych latających stworzeń ze znajomymi. Szybuj przez piękne krajobrazy, szukając rzadkich i nieuchwytnych stworzeń, aby dodać je do swojego stada.

Te gry znikną (bądź zniknęły) z usługi Xbox Game Pass w lipcu, więc spieszcie się!

  • Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly (chmura, konsole i PC)
  • Figment 2: Creed Valley (chmura, konsole i PC)
  • Sins of a Solar Empire: Rebellion (PC)
  • TOEM (chmura, konsole i PC)
  • The Wandering Village (chmura, konsole i PC)

Szczerze mówiąc, nie ma tutaj zbyt wielu gier, które by mnie chwyciły za serce, jednak i tak chciałbym znaleźć czas na Tchia albo Flock. Oba tytuły wyglądają jak coś, co pomoże się zrelaksować! Największym smutkiem dla mnie jest odejście z Game Passa Coffee Talk Episode 2, którego nie zdążyłem ukończyć… podobnie, jak i pierwszej części. Co sądzicie o zestawieniu gier w Xbox Game Pas w lipcu?

Kup Game Pass Ultimate (PC + XBOX)

Reklama produktu w Ceneo.plJeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top