Logitech G FITS – pierwsze w historii bezprzewodowe słuchawki douszne dla graczy

Logitech G FITS True Wireless Gaming Earbuds Banner

Do grania używam dwóch zestawów słuchawkowych. Pierwszy to moje ukochane SteelSeries Arctis 6, których nie zamieniłbym na żadne inne. Niestety, kiedy w domu jest reszta domowników, rzadko kiedy mam okazję z nich korzystać. Tak dobrze wyciszają otoczenie, że zdarza mi się nie usłyszeć, jak ktoś do mnie mówi. Druga para może was zaskoczyć, bo są to najtańsze pchełki Panasonica. Już wyjaśniam, dlaczego. Przede wszystkim mam kilka par z popsutą tylko jedną słuchawką. W związku z tym, że często muszę jednym uchem nasłuchiwać tego, co się w mieszkaniu dzieje, jest to idealne rozwiązanie. Szkoda tylko, że jest to rozwiązanie kablowe. Wiem, że mogłem zainwestować w słuchawki na bluetooth i używać tylko jednej, ale jakoś zawsze szkoda mi było pieniędzy. Być może Logitech G FITS zmieni moje podejście.

Pchełki dla graczy

Na tę chwilę jednak jedyne, czym mogę się z Wami podzielić, to kilka informacji od producenta, ponieważ nie miałem niestety możliwości ich przetestowania. Logitech G FITS True Wireless Gaming Earbuds przyzwyczają się do każdego ucha, tworząc niestandardowe dopasowanie za pomocą opatentowanej technologii Lightform firmy Logitech. Słuchawki łączą wspomnianą technologię oraz profesjonalną łączność bezprzewodową, tworząc pierwsze w historii douszne rozwiązanie dla graczy. Jednak innowacyjne rozwiązanie to nie wszystko, co pchełki mają do zaoferowania. Oto kilka cech przedstawionych przez twórców:

  • Wysoka wydajność dźwięku i silna łączność dzięki zastosowaniu bezprzewodowego modułu LIGHTSPEED.
  • Pełny, ciepły i szczegółowy dźwięk z głębokim, mocnym basem.
  • Możliwość połączenia się z komputerem PC, Mac, PlayStation 5, PlayStation 4, zadokowanym Nintendo Switch oraz urządzeniami z systemem Android (sposób połączenia zależy od opcji, która chcemy wykorzystać – LIGHTSPEED lub bluetooth).
  • Siedem godzin pracy na jednym ładowaniu oraz dodatkowe osiem zapewnione przez etui ładujące podczas używania opcji LIGHTSPEED.
  • Dziesięć godzin pracy na jednym ładowaniu oraz dodatkowe dwanaście zapewnione przez etui ładujące podczas używania opcji bluetooth.
  • Wyprofilowane i indywidualne dopasowanie słuchawki uzyskują w 60 sekund.
  • Elegancka konstrukcja dostępna w kolorach białym i czarnym.

To wszystko zostało wycenione na 1249,00 zł. Słuchawki Logitech G FITS dostępne są na stronie producenta oraz u lokalnych sprzedawców od 1 lutego 2023 roku w sugerowanej cenie detalicznej.

Logitech G FITS True Wireless Gaming Earbuds Screen 01

Logitech G FITS brzmi jak idealne rozwiązanie

Z wielu słuchawek dousznych musiałem zrezygnować. Jedne wypadały przy szybszych ruchach. Inne z kolei w ogóle nie chciały zostać w uchu. Po wielu próbach i długich poszukiwaniach znalazłem w końcu bezprzewodowe dokanałowe Huawei AM61 Sport. Jestem z nich naprawdę zadowolony, ale niestety jakość ich dźwięku pozostawia wiele do życzenia. Poza tym nie mogę ich podłączyć do konsol, a nie ukrywam, że chętnie bym takie maluszki do tego celu wykorzystał. Logitech G FITS True Wireless Gaming Earbuds na papierze wyglądają jak spełnienie marzeń, niestety mój budżet nie pozwala na taki zakup w tym momencie. Za rogiem czeka PS VR2, na które zbierałem fundusze już od jakiegoś czasu. Może za jakiś czas to FITSy staną się obiektem mojego oszczędzania. Jeżeli taka sytuacja nastąpi, to z pewnością podzielę się z Wami moim zdaniem na ich temat.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top