Loki – mamy zwiastun drugiego sezonu

plakat serialu Loki

Drugi sezon serialu “Loki” nadciąga. Otrzymaliśmy właśnie zwiastun produkcji z Tomem Hiddlestonem i Owenem Wilsonem, który zapowiada nadchodzące wydarzenia kolejnego sezonu. Będzie się działo!

Loki – zwiastun drugiego sezonu

Tak jest, dwie główne postacie, Lokiego i Mobiusa M. Mobiusa powracają. Po wydarzeniach pierwszego sezonu, w którym nordycki bóg oszustw po stworzeniu alternatywnej rzeczywistości względem wydarzeń z Avengers (2012) został pojmany przez Agencję Ochrony Chronostruktury, Lokiego dopadło dziwne schorzenie, które mocno komplikuje jego życie. Jak wynika ze zwiastunu, to dopiero początek komplikacji. Wideo obfituje w humor, ale także i akcję, jest więc nadzieja, że drugi sezon podtrzyma dobry poziom. Jak dotąd Loki to jeden z najlepiej ocenianych produkcji Marvela z fazy 4. W serwisie Metacritic serial otrzymał średnią ocen na poziomie 74 punktów na 100.

Serial ma zadebiutować 6 października na Disney+, a kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień. Przyznam, że jeszcze nie obejrzałem pierwszego sezonu, ale zaczynam zastanawiać się, czy nie nadrobić zaległości, by być gotowym na premierę. W końcu do października zostało jeszcze trochę czasu.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top