MindsEye – nowy projekt byłego prezesa Rockstar North

Teaser MindsEye - grafika przedstawiająca postać z gry.

Leslie Benzies, były prezes Rockstar North, zaprezentował teaser swojego nowego projektu AAA – MindsEye. Produkcja będzie dostępna w ramach platformy Everywhere, która ma stanowić swego rodzaju otwarty świat online. Studio Build a Rocket Boy, które stoi za ideą, zapowiada, że Everywhere zapewni przestrzeń dla użytkowników, którzy chcą budować, grać i dzielić się swoimi doświadczeniami.

https://twitter.com/everywheregame/status/1638902221457747968?cxt=HHwWgMCzueO4xr4tAAAA

“Zobacz pierwszy zwiastun MindsEye, naszej nowej, blockbusterowej gry osadzonej w wyjątkowym świecie – dostępnej w EVERYWHERE.”

Screenshot z teasera gry MindsEye. Na grafice widać ustawione w szeregu roboty.

Czym będzie MindsEye?

Twórcy określają produkt jako “fabularną grę akcji rozgrywającą się w futurystycznym świecie korporacji, teorii spiskowych i złowrogich technologii”. Nie zabraknie również pościgów i strzelanin – w końcu nad inicjatywą czuwa były prezes Rockstar North. Fani gier z pewnością rozpoznają również aktora zaangażowanego w projekt – Alexa Hernandeza pamiętamy z trzeciej odsłony Mafii. Udostępniony zwiastun zapowiada więc naprawdę interesujący tytuł.

Bohater najnowszej produkcji Build a Rocket Boy

Platforma Everywhere

Projekt pod nazwą Everywhere został upubliczniony już w 2022 roku. Otwarty świat, który mogliśmy zobaczyć, wygląda na różnorodne, bardzo kolorowe i jasne miejsce. Stylistyka nie przypomina realistycznych produkcji, jednak z pewnością znajdzie swoich odbiorców. Twórcy chcą by to uniwersum, z pomocą odpowiednich narzędzi do tworzenia treści, było budowane przez graczy. Platforma przypominać może popularny Roblox, którego użytkownicy mogą tworzyć światy, gry i dzielić się swoimi projektami ze społecznością. Nie jest znana dokładna data premiery Everywhere, jednak możemy spodziewać się jej jeszcze w tym roku.

Patalke
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top