Monster Hunter Rise już na konsolach Xbox i PlayStation!

Monster Hunter Rise

Dwa lata temu zadebiutowała na Nintendo Switch. Rok temu na PC. Teraz najnowsza odsłona znanej i uwielbianej serii, Monster Hunter Rise, wreszcie trafiła na konsole obecnej generacji, Xbox Series X|S i PlayStation 5, a także PS4 i Xbox One. Co więcej, gra dostępna jest od chwili premiery w abonamencie Xbox Game Pass, dzięki czemu w ramach usługi można w nią także zagrać na PC i w chmurze. Oczywiście, doskonale sprzedający się tytuł (11 milionów sprzedanych kopii) otrzymuje odpowiednie poprawki. Wspiera rozdzielczość 4K, dostał zaawansowane opcje graficzne, czat głosowy, audio 3D i więcej. Wybierzcie się więc i Wy do kolorowej wioski Kamura i szykujcie się do polowania!

Czym jest Monster Hunter Rise?

Jeżeli znacie serię, nie trzeba Wam jej bliżej przedstawiać. Jeżeli nie znacie, musicie wiedzieć, że to tutaj polować będziecie na wielkie potwory. Używać do tego będziecie różnorakiej, wielgachnej broni, a pomogą Wam w tym Wasi futrzastych towarzyszy. Poza znanymi już wcześniej Palicoes, czyli słodkimi, inteligentnymi, dwunożnymi kotkami dołączą do nas Palamuty, czyli duże pieski, na których można jeździć i które także nam pomogą w walce. Poza tym pojawił się nowy system poruszania się, który można także wykorzysytwać w walce.

Według twóców gra będzie działała na konsolach najnowszej generacji w rozdzielczości 4k w 60 fpsach. Użytkownicy kontrolerów Dual Sense ucieszą się, że gra wkorzystuje także adaptacyjne spusty kontrolerów podczas korzystania z broni dystansowej i tarcz. Dodatek do gry, Monster Hunter Rise: Sunbreak pojawi się wiosną 2023 roku.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top