Moonscars w Game Pass na premierę

moonscars

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam ten moment, gdy dowiaduję się o kolejnym tytule, który trafi do Game Passa w dzień premiery. Nie inaczej było tym razem! Moonscars, dwuwymiarowa gra w stylu metroidvania, 27 sierpnia tarfia do usługi Microsoftu. Na tę chwilę zapowiedziano jej dostępność na konsoli i PC, nie wiadomo, co z chmurą.

Moonscars jest mroczna i, według zapewnień twórców, trudna. Będziemy ginąć często, ale dzięki temu będziemy też mieli okazję stać się lepszymi wojownikami. Wcielimy się w Grey Irmę, postać zrodzoną z gliny, krwi i kości, której jedynym celem jest znalezienie swojego stwórcy i poznanie celu swojego istnienia.

W grze napotkamy mnóstwo przeciwników, z którymi zmierzymy się za pomocą miecza i magii, ale także speccjalnych broni. Prawdopodobnie czeka nas również rozwój postaci. Gra ma w sobie skrywać mroczną historię pełną zwrotów akcji. Dodatkowym atutem dla niektórych może być jej oprawa graficzna, w pięknym i stylowym, choć równie ciemnym niczym historia stylu pixelart.

Zwiastun pokazuje fragmenty rozgrywki i to, co możemy zobaczyć, bardzo mi się podoba. Choć nie jestem wielkim fanem metroidvanii, jestem skuszony sprawdzić w dniu premiery Moonscars. Mechaniki walki i mroczna fabuła to główne cechy, które mnie pociągają w tym tytule. A Wy? Czekacie z niecierpliwością?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top