Powrót Plagi wraz z World of Warcraft Classic: Wrath of the Lich King

Witajcie Bohaterowie Azeroth, przychodzimy do Was z dobrą nowiną. Na która wszyscy zapewne czekacie. Otóż 30 sierpnia rozpoczniecie przygotowania do wyprawy na Northrend (Północna Grań). Gdzie przyjdzie wam się zmierzyć z Arthasem Menethilem samozwańczym królem. Wszystko to za sprawą wychodzącego pre-patcha do dodatku Wrath of the Lich King.

Poniżej przedstawiamycały harmonogram dotyczący zarówno wydarzenia, jak i samej premiery dodatku, która odbędzie się 27 września.

 • 30 sierpnia: premiera aktualizacji
  • Systemy Wrath Classic zostaną wprowadzone do gry. Obejmują one ulepszenia i balans postaci, system osiągnięć, profesję inskrypcji oraz aktualizacje krajobrazu w Wichrogrodzie oraz Orgrimmarze.
  • Nowa klasa: rycerz śmierci: po wprowadzeniu aktualizacji przedpremierowej gracze będą mogli stworzyć i awansować swoich pierwszych rycerzy śmierci bez ograniczeń.
   • Kolejni rycerze śmierci (poza pierwszym) będą objęci standardowymi ograniczeniami (jeden na danym serwerze, wymóg posiadania co najmniej jednego bohatera na poziomie 55 na tym serwerze).
 • 6–13 września: wydarzenie Plaga Zombie
  • W stolicach będzie się rozprzestrzeniać tajemnicza choroba, a gracze będą musieli mieć się na baczności, by nie paść jej ofiarą.
 • 13 września do dnia premiery: wydarzenia Inwazji Plagi
  • Gracze będą zdobywać potężne nagrody w różnych zakątkach Azeroth, koordynując obronę przed atakami latających nekropolii oraz eliminując naziemne siły Plagi tam, gdzie pojawiają się kryształy.

Oczywiście studio Blizzard nie zapomniało o nowych, jak również powracających graczach do świata WarCraft. Do końca pre-patcha Wrath of the Lich King, gracze otrzymują buff Joyous Journeys, za sprawą którego wszyscy otrzymują 50% doświadczenia. Buff ten działa również na Rycerzy śmierci (Death Knight). 

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top