NieR: Automata – serial na podstawie gry

NieR: Automata

Na początku tego roku zapowiedziano serial na podstawie znanej i cenionej gry NieR: Automata. Teraz, podczas wydarzenia Aniplex Online Fest otrzymaliśmy nowe szczegóły na jego temat. Przede wszystkim, zadebiutuje na początku przyszłego roku w styczniu. Ponad to, serial ma pozmieniać kilka rzeczy względem gry.


Sprawdź recenzję gry NieR: Replicant


Pełny tytuł tej produkcji będzie brzmiał Nier: Automata Ver 1.1a.

Tytuł dostał taki przyrostek, ponieważ oryginalnie historia została napisana z myślą o grze i zwykłe skopiowanie jej niezbyt sprawdzi się w serialu. Wpadłem więc na pomysł, żeby pozmieniać kilka rzeczy.

– wyjaśnił Yoko Taro, twórca gry.

Ryoji Masuyama, reżyser serialu, uspokaja, że zmiany są możliwie minimalne i anime będzie tak wierne grze, jak to tylko możliwe. Zwrócił on uwagę na przerywniki filmowe z gry, które uznał za na tyle świetne, by jak najmniej je modyfikować.

Dowiedzieliśmy się także, że aktorzy odpowiedzialni za kreację 2B i 9S, czyli Yiu Ishikawa oraz Natsuki Hanae, ponownie wcielą się w swoje role.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top