G(r)adżetomania! – Nowe wzory puzzli w katalogu Cenegi!

Assassin's Creed puzzle

Wraz z dniem 1 kwietnia, do sklepów trafiły dwa nowe wzory legendarnych puzzli od Good Loot. Tym razem designerzy na warsztat wzięli serię Assassin’s Creed, oraz grę Resident Evil II.

W pierwszym przypadku została stworzona grafika z przekrojem wszystkich protagonistów których przygody mieliśmy możliwość przeżywać. Puzzle z motywem Resident Evil wypełniają postacie z 2 części gry.

Trochę danych

Jeśli zdecydujemy się na zakup w opakowaniu (które już samo w sobie jest inne od klasycznych pudełek), wewnątrz znajdziemy:

– 1000 puzzli (68x48cm),
– Plakat z grafiką z puzzli (68x48cm),
– Materiałowy worek z grafiką na przechowywanie puzzli.

Puzzle od Good Loot zostały ciepło przyjęte przez społeczność w 2020 roku, gdy wypuścili pierwsze grafiki dedykowane dla graczy. Dbałość o detale, świetne wykończenie i idealne spasowanie elementów złożyły się na ogólny sukces projektu. Dzięki temu kolekcjonerzy pokochali produkty od Good Lot, które mają swoje szczególne miejsce na niejednej półce. Obecnie w ofercie, dostępnych jest prawie 50 wzorów puzzli o różnej tematyce (min. Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077, Diablo 3, Dragon Ball). Oficjalnym dystrybutorem firmy Good Loot i ich puzzli w Polsce, jest Cenega.

Resident Evil 2 Puzzle

Poniżej linki do zakupu zestawów:

Muve.pl -> Assassin’s Creed Legacy Puzzle

Muve.pl -> Resident Evil 2 Racoon City Puzzle

Avatar photo
Czy da się poprawić motorykę i rozwój dziecka przez wspólne granie? Da się i nawet jest to wskazane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top