Nowy tryb rozgrywki w The Callisto Protocol. Czym jest Riot Mode?

Logo gry The Callisto Protocol

Striking Distance Studios wydało nową aktualizację do swojego survival horroru, The Callisto Protocol. W produkcji pojawi się nowy tryb zamieszek, Riot Mode, w ramach którego gracze zostaną przeniesieni do nowej lokacji więzienia Black Iron, gdzie czeka ich ciągła walka z nieskończoną ilością wrogów.

Riot Mode w The Callisto Protocol

W grze The Callisto Protocol, której akcja rozgrywa się w roku 2320 na Kallisto, martwym księżycu Jowisza, wcielamy się w postać Jacoba Lee, osadzonego w więzieniu Black Iron. W wyniku tajemniczych wydarzeń, obiekt zaczyna zmieniać się w miejsce przepełnione przerażającymi bestiami, w które zmienili się więźniowie. Gracze muszą przetrwać te trudne warunki i znaleźć bezpieczne schronienie, jednocześnie odkrywając mroczne sekrety ukrywające się pod powierzchnią księżyca.

Aktualizacja wydana 23 maja 2023 roku, wprowadza do rozgrywki tryb zamieszek – Riot Mode. W nowej lokacji, dodanej do Black Iron, zmierzymy się z falami przeciwników, co ma przypominać popularne tryby hordy. Każda kolejna fala będzie stanowiła jeszcze większe wyzwanie, jednak będziemy mieli możliwość zdobywania kredytów, które umożliwią ulepszenie broni. Pojawią się także specjalne pojemniki zawierające GRP i zdrowie. W przypadku wyjątkowo trudnych walk, można aktywować tryb Rampage, który nie tylko zwiększy nasze zużycie GRP, ale również umożliwi nam natychmiastowe eliminowanie wrogów oraz dostęp do nieograniczonej amunicji.

Gra jest dostępna na Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i PC.

Mroczna lokacja z gry The Callisto Protocol

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top