Papetura na Nintendo Switch – ogłoszono datę premiery

Papetura na Nintendo Switch

1 grudnia odbędzie się premiera Papetura na Nintendo Switch, wielokrotnie nagradzanej gry od studia Petums. Ta niezwykła produkcja zawdzięcza swój sukces wielu aspektom, ale wyjątkowość zawdzięcza stylowi. Cały świat został wykonany – odręcznie! – z papieru przez Tomasza Ostafina, który pracował nad tym przez sześć lat. W tym tytule bohaterowie gry stają przed nie lada wyzwaniem: w końcu ich papierowy świat może spalić się przez jedną iskrę!

A oto najświeższy zwiastun gry, zapowiadający premierę gry na Nintendo Switch.

Papetura na Nintendo Switch – gdzie można zamówić?

Już teraz możecie dodać Pepaturę do listy życzeń w sklepie Nintendo, dzięki czemu na pewno nie przegapicie jej premiery!

Gra oferuje dwie godziny wyjątkowej rozrywki, podczas których możecie podziwiać świat – w tym także owady czy potwory – które go zamieszkują. Czekają nas liczne zagadki do rozwiązania, a także wspaniała historia, przekazywana tylko obrazem i dźwiękiem. Za muzykę w grze odpowiada Floex, znany także jako Tomáš Dvořák. Jak widzicie, jest całe mnóstwo powodów, by czekać na ten tytuł z niecierpliwością!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top