Premiera Overwatch 2 – rozpoczęcie wczesnego dostępu i nowa postać

Overwatch 2 title

Overwatch miało premierę ponad 4 lata temu. Od tego czasu wielu graczy zdążyło polubić plejadę bohaterów stworzonych przez Blizzarda. Tak jak wiele innych tytułów live service, tak i ten miał swoje wzloty i upadki. Nie da się jednak ukryć, że jest to nadal kawał porządnego shootera, który po dziś dzień dostarcza sporo zabawy. Podczas ostatniej konferencji Microsoftu/Bethesdy mogliśmy zobaczyć kolejny zwiastun kontynuacji serii. Oprócz tego wydawca podzielił się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat Overwatch 2.

Overwatch 2 Roadmap

Premiera Overwatch 2

Nowa odsłona hero shootera zostanie udostępniona 4 października na konsole XBOX, PlayStation, Switch oraz na komputery PC. Według udostępnionej notki prasowej:

Premiera Overwatch 2 będzie najważniejszym wydarzeniem od debiutu serii, a na graczy czeka nowe doświadczenie w rywalizacji wieloosobowej, bohaterowie, mapy i wiele więcej w zupełnie nowej darmowej konstrukcji gry.

Jeżeli nie możecie doczekać się wypróbowania zmienionej formuły PvP, macie szansę spełnić swoje marzenie. Już teraz możecie zapisać się do beta testów Overwatch 2 na oficjalnej stronie Blizzarda. Rozpoczną się one 28 czerwca i wraz z mijającym czasem coraz więcej graczy zostanie obdarowanych kodami dostępu. Ci natomiast, którzy chcieliby wskoczyć do gry już teraz, mogą zakupić Pakiet Posterunku.

Overwatch 2 screen

Nowa postać

Nie ważne czy zabawę zaczniecie teraz, czy dopiero w październiku, będziecie mogli wybrać nową postać. Do obecnych 33 bohaterów dołącza Królowa Junkertown. Przywódczyni gangu Śmieciarzy z Australii dostała rolę tanka, a więcej szczegółów na jej temat możecie poszukać w oficjalnym wydarzeniu dostępnym na kanale YouTube dewelopera.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top