Remake Lollipop Chainsaw potwierdzony!

To już oficjalne: remake Lollipop Chainsaw nadchodzi! Premiera w 2023.

Wydawca Dragami Games, w którym pracuje twórca oryginalnej gry, Yoshimi Yasuda, oświadczył, że gra pojawi się w przyszłym roku. Na tę chwilę nie podano jednak bardziej szczegółowych informacji na temat daty, tytułu czy nawet platform, na który gra się pojawi.

remake lollipop chainsaw zapowiedziany

Według słów Yasudy pomimo prób wiernego odzwierciedlenia oryginału będą różnice. Głównie będą one dotyczyły grafiki, dzięki możliwościom nowej generacji sprzętu. Niestety, ze względu na problemy z licencjami do utworów na ścieżce dźwiękowej nie pojawią się wszystkie utwory z pierwowzoru. Możemy spodziewać się, że ścieżkę dźwiękową wypełni nowa muzyka.

Pierwsze słuchy o tym, że powstaje remake Lollipop Chainsaw dotarły do nas miesiąc temu, w dziesiątą rocznicę premiery oryginanej gry.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top