Remake Resident Evil 4 – świetny odbiór gry Capcomu

Remake Resident Evil 4 - logo gry

Resident Evil 4 to jedna z najbardziej znanych i lubianych produkcji z gatunku survival horror. Japońskie studio Capcom wydało grę w 2005 roku, a 18 lat później gracze otrzymują odświeżoną wersję tego kultowego tytułu. Remake Resident Evil 4 jest ulepszoną wersją oryginału, który zdobył uznanie fanów i krytyków za swoją innowacyjną rozgrywkę i atmosferę grozy. Choć premiera jest zaplanowana na 24 marca, do sieci trafiają już pierwsze recenzje.

Remake Resident Evil 4 zbiera doskonałe recenzje

Pierwsze recenzje chwalą doskonale zachowaną równowagę między elementami horroru i akcji. Podkreśla się udoskonalenie tradycyjnej rozgrywki znanej z oryginału, ale także unowocześnienie mechanik. Według recenzji gra zarówno oddaje hołd pierwowzorowi, jak i ją ożywia. Poniżej przedstawiamy kilka ocen wystawionych przez branżowe portale.

Powyższe oceny pokazują, że zachwytów nie brakuje, jednak pojawiają się również pewne słowa krytyki. Nie wszystkim recenzentom podobało się przeprojektowanie niektórych elementów gry i zwracano również uwagę na momentami słabszą animację, błędy czy bugi.

Gra ma zostać wydana 24 marca 2023 na wiele platform, w tym na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Remake Resident Evil 4 - widok na dwójkę bohaterów

Patalke
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.
Scroll to top