Rondo – nowa mapa w PUBG: Battlegrounds

PUBG Battlegrounds RONDO

Gdy po raz pierwszy kolega przedstawił mi PUBG, nie byłem zachwycony. To jest, dopóki mi nie powiedział, że to w zasadzie takie Igrzyska Śmierci, tylko z karabinami. Tak oto spotkałem się ze swoim pierwszym Battle Royale, w którym się zakochałem. Choć nie gram już od dawna to miło jest wiedzieć, że gra nadal jest bardzo popularna, a twórcy ją mocno wspierają. Tym razem ogłosili, że PUBG: Battlegrounds otrzymuje nową mapę RONDO i… robi wrażenie.

PUBG: Battlegrounds z nową mapą Rondo

Rondo to jak dotąd największa mapa dostępna w grze. Do gry wejdzie wraz z aktualizacją 27.1 6 grudnia na PC, a 14 grudnia na konsolach. Powyższy zwiastun nieco zdradza, co znajdziemy na nowej mapie, ale 38 sekund to dość mało w przypadku tak ogromnego obszaru.

Twórcy chwalą się, że Rondo łączy stylistykę tradycyjną ze współczesnością. Można to zauważyć w samych obszarach znajdujących się na mapie. Znajdziemy tutaj jeziora i zagajniki bambusowe, grzbiety góskie czy też lasy i jeziora, ale z drugiej strony miasto Jadena zdominowane jest przez strzeliste wieżowce i neonowe szyldy. Także nowa mapa będzie oferowała warunki zarówno do walki na długich dystansach, ale także intensywne starcia w zamkniętym terenie.

Miasto Jadena z mapy RONDO w PUBG

Spośród nowości, które Rondo wprowadzi do rozgrywki, znajdziemy nowy pojazd NEOX Blanc, a także pistolet maszynowy JS9. Ciekawie zapowiada się też możliwość niszczenia bambusowych zagajników za pomocą pojazdów i przedmiotów do rzucania. Wygląda na to, że nowa mapa może nieco zamieszać!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top