Serial Halo najpopularniejszy na Paramount+

Serial Halo, Master Chief i inni żołnierze w pancerzach

Hej, pamiętacie ten serial Halo na podstawie serii gier z Xboxa dla Paramount Plus? Bo ja, szczerze mówiąc, nie. Sam go nie oglądałem, bo Paramount Plus jakoś nigdy mnie do siebie nie zachęcił. Nie pamiętam też, by wśród moich kręgów gdzieś ktoś komentował ten serial. Kojarzę dosłownie jednego mema o tym, że w przyszłości nadal mają Chevrolety z XXI wieku.

Sam serial Halo zadebiutował prawie rok temu, w marcu 2022 roku, a finał został wyemitowany w maju, więc trochę czasu zdążyło już minąć. Czyżby to znaczyło, że serial źle się przyjął? Wręcz przeciwnie! Oficjalne konto The Game Awards opublikowało informację, że był to najlepszy i najpopularniejszy serial z platformy Paramount Plus.

Serial Halo – co dalej?

Z tego samego tweeta mamy potwierdzenie, że zaczęto właśnie prace nad drugim sezonem produkcji. Pogłoski na ten temat dochodziły do nas od dawna, sięgając nawet września ubiegłego roku. I nic dziwnego, w końcu sceny akcji, efekty specjalne i gra aktorska spotkały się z dość powszechnymi pochwałami od krytyków. Natomiast główne zarzuty wobec serialu dotyczyły odstępstw od growego pierwowzoru.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top