Sezon Odwrócenie dobiega końca – ostatni tydzień przed zmianami

Dzisiaj będzie krótko, zwięźle i na temat. Dla mnie Sezon Odwrócenie przeleciał w mgnieniu oka. Prywatne życie oraz ilość dodatkowych zajęć wzrosła niesamowicie, więc i czasu na granie w Fortnite było ostatnio mniej. Dlatego bez przydługich wstępów zapraszam do krótkiej notki na temat ostatniego odwróconego tygodnia.

Fortnite

Gdzie ta łatka?

Tym razem obyło się bez patcha. Epic najprawdopodobniej szykuje coś większego na zakończenie Odwrócenia. Bardzo jestem ciekaw czy zobaczymy jakieś wydarzenie, czy tylko niewielkie kosmetyczne zmiany. O ile sam jestem za tym pierwszym, rozumiem, że od ostatniego masowego eventu minęły dopiero trzy miesiące, więc na cud nie liczę. Może jakiś mały punkt ulegnie zniszczeniu albo pojawi się nowa mini wyspa? Kto wie. Powiem szczerze, że nie mogę się już doczekać nadchodzącej soboty.

Sezon Odwrócenie i zakupy

W zeszłym tygodniu na wyspę zawitały nowe, ulepszone kurczaki. Wśród nich znalazły się także łupokurczaki, które po pokonaniu, obsypują nas dobrami wszelakimi. Oczywiście zadania związane z pojawieniem się drobiu 2.0 skończyły się z początkiem Tygodnia Pudła Promocji. Tym razem w ruch idą złote sztabki, które można znaleźć w skrzyniach, lub są upuszczane przez rozgromionych przeciwników. Jak zwykle za wykonywane cele otrzymamy nagrody pod postacią punktów doświadczenia:

  • Kup przedmioty w automacie (8000 PD)
  • Ulepsz bronie przy stanowisku ulepszeń (8000 PD)
  • Kup przedmioty od postaci (8000 PD)
  • Etap 1 z 5 – Wydaj sztabki (8000 PD)
  • Kup broń egzotyczną od postaci (8000 PD)

Sezon Odwrócenie i Karnet Bojowy

Należy też pamiętać, że wraz z końcem sezonu zniknie nieodblokowana zawartość przepustki sezonowej. Najprawdopodobniej zaliczają się do tego również maski Opoki. Spóźnialscy mogą szybko nadrobić brakujące poziomy, wykonując wyżej opisane wyzwania. Dobrym pomysłem jest też ukończenie wszystkich zaległych misji tygodniowych, ponieważ każda z nich daje 25 tysięcy PDków. Jeżeli chodzi o pióra, za które możemy nabyć maski, to zdobycie ich jest dziecinnie proste. Wystarczy otwierać skrzynie znajdujące się w zasadzie za każdym rogiem. Jeżeli interesują Was tylko konkretne wzory, to dobrze jest najpierw upewnić się, że macie już do nich dostęp.

Jak to koniec?

Mam wrażenie, że dopiero co dryfowaliśmy na kłodzie, powoli przesuwając się w stronę obróconej wyspy. Nawet nie wiem, kiedy te trzy miesiące Sezonu Odwrócenie przeminęły. Zainteresowanych tym jak wyglądało wydarzenie rozpoczynające akt trzeci, zapraszam do lektury tego artykułu lub do obejrzenia poniższego filmiku. Mam nadzieję, że zobaczę się z Wami już niebawem w kolejnym rozdziale epickiego Battle Royale.

Fortnite – wydarzenie “The End”

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top