Shadows Of The Galaxy — pierwsze rozszerzenie do Star Wars Unlimited w te wakacje

Shadows Of The Galaxy — logo Star Wars Unlimited na tle gwieździstego nieba

Ledwo co napisałem kilka zdań o doskonałej karciance Star Wars Unlimited, a Fantasy Flight Games już zapowiedziało pierwszy dodatek do tego systemu. Shadows Of The Galaxy zadebiutuje w lipcu tego roku i z pewnością przyniesie kolejne dziesiątki pięknie oprawionych kart oraz nowe talie.

Zawartość Shadows Of The Galaxy

Niestety na ten moment nie wiadomo jakie postacie zobaczymy w Cieniu Galaktyki. Z oficjalnych gadżetów, które zostały zaprezentowane podczas targów GAMA 2024, możemy jednak wyciągnąć kilka wniosków. Na jednej z mat to gry widać postać Mandalorianina. Usztywnianie pudełka na karty z kolei ozdabiają Kylo Ren oraz Rey, znani z ostatniej trylogii. Na osłonkach natomiast ponownie widnieje Din Djarin oraz jego przeciwnik Moff Gideon. Nie ukrywam, że super byłoby dostać w zestawie startowym podobnym do tego ze Spark of Rebelion talie Mando oraz Gideona. Z niecierpliwością będę wyczekiwał dalszych informacji, którymi postaram się z Wami podzielić.

Shadows Of The Galaxy - maty do gry

Plany na przyszłość

Mimo że karty z Shadows Of The Galaxy nie zostały jeszcze ujawnione, znane są dalsze plany rozbudowy systemu Star Wars Unlimited. Wydawca ma już w planach kolejny zestaw o nazwie Twilight of the Republic, który skupi się na wojach klonów, a jego premiera odbędzie się w listopadzie. Co więcej, Fantasy Flight Games pewne sukces karcianki rozpisało kolejne sześć dodatków. Nie wiem, jak Wy, ale ja chyba muszę założyć jakiś fundusz albo zrezygnować z jedzenia, bo planuję zebrać każdy z nich. Mam tylko nadzieje, że na samych planach się nie skończy.

Shadows Of The Galaxy - twarde pudełka i osłonki na karty


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top