Ski Jump Simulator – nostalgiczna gra dla fanów skoków

Ski Jump Simulator

Pamiętacie, że był taki okres, kiedy zdawałoby się, że cała Polska siadała przed telewizorami oglądać występy Adama Małysza? A pamiętacie, jak jeszcze na dyskietkach podawało się od kolegi do kolegi Deluxe Ski Jump, czyli “grę w Małysza”? Jeżeli chcielibyście raz jeszcze przeżyć te emocje, Jarosław Jasiński ma dla Was świetne informacje! Stworzył bowiem Ski Jump Simulator, grę, która oddaje charakter i klimat klasycznego DSJ, jednocześnie poprawiając i uaktualniając rozgrywkę.

Pierwszą ciekawostką jest to, że gra jest darmowa. Po drugie, nie trzeba jej nawet instalować, jest ona dostępna bezpośrednio w przeglądarce. Ski Jump Simulator zawiera kampanię, w której możemy rozwinąć swoją karierę. Zaczynamy, oczywiście, jako Junior, a możemy zakończyć jako Legenda Skoków. Będziemy trenować i kupować coraz lepszy sprzęt. A przede wszystkim będziemy dużo skakać na nartach. Czy to w zwykłych zawodach, w Turnieju Czterech Skoczni czy w Pucharze Świata. Co więcej, gra zawiera elementy MMORPG, więc rywalizować będziemy z innymi graczami z całego świata!

Ski Jump Simulator – gra dla fanów skoków

Fani skoków na pewno docenią liczne easter eggi nawiązujące do prawdziwych wydarzeń i miejsc. Docenią także lokacje w Szczyrku, Oberstdorfie, w Zakopanem, Vikersund, Planicy i futurystycznym Pekinie 2030.

Muzykę do gry stworzył Bajzel we współpracy z AMBA, a ścieżka dźwiękowa dostępna jest za darmo.

Jeżeli chcecie zagrać w SJS wystarczy, że klikniecie w ten link.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top