Stalker 2 – nowy zwiastun i dobre wieści

Okładka promocyjna gry S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chernobyl. Postać w stroju z kapturem, maską przeciwgazową na twarzy oraz logo gry.

Czy widzieliście już nowy zwiastun Stalker 2: Heart of the Chornobyl? Nie wiem, jak bardzo czekacie na ten tytuł, ale jeśli nie możecie się go doczekać, choć odrobinę tak mocno, jak ja, to koniecznie musicie go obejrzeć!

Nowy zwiastun Stalker 2!

Gra pod względem wizualnym, z tego, co widzieliśmy powyżej, prezentuje się fantastycznie. Zapowiada się, że tytuł jednak nie będzie tylko i wyłącznie ładny, gdyż zwiastun zdradza maleńkie strzępki fabuły. Zresztą, mówimy tutaj o grze GSC Game World, studia, które wydało genialnego Stalkera: Cień Czernobyla który już wtedy potężnie zaskakiwał możliwościami. Mamy wszelkie powody podejrzewać, że tutaj będzie tylko lepiej.

Przy okazji, na pewno ucieszy graczy informacja, że Stalker 2 nie powinien zaliczyć już kolejnych opóźnień. Choć nadal nie mamy oficjalnej premiery, tytuł ma się pojawić w pierwszym kwartale 2024 roku, więc już niedługo.

Podczas niedawnego PC Gaming Show Stalker 2 został okrzyknięty najbardziej wyczekiwanym tytułem przyszłego roku. Z tej okazji Evgeniy Grygorovych, CEO studia, udzielił krótkiego przemówienia, które można obejrzeć poniżej. W nim powiedział między innymi o tym, że to największy i najbardziej ambitny projekt w życiu studia. Nawiązał też do trudnej sytuacji, w której gra powstawała: pandemii, wojny w Ukrainie, cyberatakami, którym poddane było studio. Mimo tego wszyscy w zespole są dumni z tego projektu i obiecują, że stalkerzy niedługo znowu wkroczą do Zony.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top