Sunkenland – survival w podwodnym świecie. Wczesny dostęp

Sunkenland – logo gry.

Już wkrótce ma być dostępny interesujący tytuł indie od niezależnego studia Vector3. Sunkenland na przedstawionym zwiastunie wygląda naprawdę obiecująco, a produkcja może być szczególnie ciekawa dla fanów podwodnej eksploracji. Twórcy zapowiadają, że wczesny dostęp do gry zostanie oddany w ręce graczy latem 2023.

Sunkenlanders, czas zanurzyć się w naszych najnowszych wiadomościach!
Właśnie pojawił się nasz zwiastun gameplay’a i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, co o tym sądzicie!

Podwodne przygody w Sunkenland

Nadchodząca produkcja może być dobrym wyborem dla miłośników otwartych światów i survivalu. Zaprezentowany trailer sugeruje szerokie możliwości eksploracji, ale także budowania obiektów na otwartym morzu czy walki z przeciwnikami. Szczególnie ciekawe wydaje się być poznawanie tego, co pod powierzchnią wody. Ogromny ocean skrywa nie tylko przerażające stworzenia, ale też zatopione ruiny dawnej cywilizacji, a ocalała garstka ludzkości stara się przetrwać na łodziach i ostatnich wyspach.

Konstrukcja przypominająca bazę, zbudowana na pełnym morzu.

Zgodnie z opisem twórców, świat po apokalipsie dotknęła klęska głodu i przemoc, a gracze będą musieli odnaleźć się w tej rzeczywistości walcząc, handlując i budując bazy. Grafiki udostępnione w galerii na stronie gry pokazują również możliwości upraw, a także kraftowania różnych przedmiotów. Zapowiada się zatem całkiem interesujący survival. Produkcję możemy dodać do listy życzeń na platformie Steam.

Sunkenland. Grafika przedstawia podwodny świat eksplorowany przez dwie postaci.

Patalke
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top