The Lord of the Rings: Gollum z datą premiery. Nowy gameplay

The Lord of the Rings: Gollum. Logo gry

Daedalic Entertainment zapowiedziało datę premiery The Lord of the Rings: Gollum. Produkcja zadebiutuje 25 maja 2023 roku i będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. 23 marca został udostępniony obszerny gameplay, który możecie obejrzeć poniżej.

Sądząc po przedstawionym fragmencie rozgrywki, graczy czeka sporo elementów skradankowych. Widzimy jak Gollum ukrywa się przed przeciwnikami i korzysta z umiejętności wspinaczkowych by przemierzyć lokację bez konfrontacji z wrogiem. Pierwsze komentarze na temat udostępnionego gameplay’u pokazują, że gracze czekają na premierę, a sama produkcja ma według nich potencjał.

Widok na lokację w grze The Lord of the Rings: Gollum.

The Lord of the Rings: Gollum

Tytuł wzbudza spore zainteresowanie – w końcu ma być częścią uwielbianego na całym świecie uniwersum Władcy Pierścieni. Tym razem gracze będą mogli poznać lepiej złożoną postać Golluma i wkroczyć w jego skomplikowany umysł. Według twórców, każda decyzja podjęta w grze będzie miała wpływ na psychikę bohatera i to od nas będzie zależało, która część osobowości przeważy. W poszukiwaniu utraconego skarbu, Gollum będzie musiał korzystać z podstępu, swojej zręczności i pomysłowości, aby pokonywać kolejne przeszkody czy omijać niebezpieczeństwa. Produkcja zapowiada się zatem na ciekawy, skradankowy tytuł. Jeśli jesteście zainteresowani grą, można ją dodać do listy życzeń na Steam tutaj.

Miejmy nadzieję, że to już ostateczny termin. Projekt ma swoje problemy, ale wszyscy liczymy, że uda mu się wyjść na prostą.

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top