Warzone 2.0 otrzymuje dziś nową mapę – Urzikstan

Warzone 2

Gracze Warzone 2.0 otrzymują od Activision prezent na mikołajki – nową mapę, debiutującą dziś z okazji nowego sezonu. Urzikstan, czyli właśnie nowa mapa, to nieco mniejszy od Al Mazrah obszar dla 100 graczy. Twórcy twierdzą, że zmniejszenie obszaru gry i liczby graczy jest celowym zabiegiem.

Nowy sezon, nowa mapa w Warzone

Naszym głównym priorytetem jest stworzenie optymalnego i przyjemnego doświadczenia dla wszystkich naszych graczy w oparciu o krytyczne wskaźniki” – głosi oświadczenie Raven Software na X/Twitterze. „Wskaźniki te obejmują czas do wkroczenia do gry, rozmiar mapy Urzikstan, nowe czasy i rozmiary okręgów, całkowity czas meczu (20 minut), celowniki, kontrakty oraz różne nowe i istniejące mechaniki drugiej szansy”.

Nowa mapa ma być mniejsza, niż Al-Mazrah, ale wciąż większa, niż poprzednie Caldera i Verdansk.

Wierzymy, że znaleźliśmy właściwą równowagę, aby zaoferować wiele faz, zaczynając od uczciwej infiltracji i grabieży, a następnie zdrowych starć w połowie gry i kulminacji gry końcowej, w której najlepszy gracz (gracze) odchodzą ze zwycięstwem”.

Choć do gry nie logowałem się już od dawna, nie będę ukrywał, że pojawienie się nowej mapy kusi. Chętnie wróciłbym i sam sprawdził, jak się ona prezentuje. Jeżeli będziecie mieli okazję zagrać w Urzikstanie i będziecie chcieli skomentować nową mapę, nie wahajcie się skomentować tego tekstu!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top