Warzone i Vanguard – nowa aktualizacja w ostatnim sezonie

Vanguard

Podczas, gdy premiera nowej odsłony jest już bardzo blisko można by pomyśleć, że twórcy zapomną o Vanguard i podstawowym Warzone. Donoszę uprzejmie, że nic z tych rzeczy! Wprawdzie ostatni sezon powoli dobiega końca, ale nadal są powody, by grać. W grze zaprezentowani zostali nowi operatorzy Rorke i Seraph. Wprowadzono też lekki karabin wsparcia Lienna 57 MLG i karabin szturmowy BP50. Ponadto mamy nową mapę do trybu wieloosobowego – Fortress, Resugernce Supreme…

Resurgence Supreme wypełnia mapę epicką jakością i jeszcze lepszymi łupami, w tym uwielbianymi przez graczy schematami broni. Nowa aktualizacja do Vanguard skupia się bardziej na umiejętnościach graczy, niż na tworzeniu optymalnego wyposażenia. Nowa mapa – Fortress – to postapokaliptyczna śródziemnomorska forteca wybrukowana starymi częściami statków. To tutaj operatorzy zawalczą o władzę nad kilkoma pozostałymi twierdzami.

To jednak nie wszystkie nowości, a więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na blogu Call of Duty.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top