Zwiastun Marvel’s Midnight Suns – witajcie w kwaterze głównej

Marvel’s Midnight Suns Banner

Pamiętam, jak zagrywałem się w pierwszą część serii X-COM w roku 1994. Wydaje mi się, że z turowych strategii więcej czasu poświęciłem tylko na Heroes of Might & Magic III. Żałuję, że nie było mi dane sprawdzić restartu serii stworzonego przez studio Firaxis Games prawie 20 lat później. Z tego, co wiem, nowa wersja przyjęła się nadzwyczaj dobrze, co zaowocowało równie wysoko ocenianą dwójką. Nie dziwi mnie zatem fakt, że gdy pojawił się pomysł na turową grę w uniwersum Marvela, to właśnie ten deweloper został wybrany do zamiany myśli w linijki kodu. Aby zachęcić graczy do sięgnięcia po ten tytuł, wydawca przygotował kolejny zwiastun Marvel’s Midnight Suns.

Witajcie w Opactwie

Dwuminutowy trailer pokazuje, gdzie będziemy spędzać czas między misjami. Oczywiście nie ograniczy się to do zwykłego wyboru kolejnej misji. Podczas przechadzek po Opactwie spędzimy czas z dobrze znanymi bohaterami. Wiadomo również, że takie stare konstrukcje kryją wiele sekretów, które będziemy mogli odkryć. Najprawdopodobniej jest to też miejsce, gdzie odblokujemy nowe moce oraz zdolności. Na koniec zostawiłem najlepsze. Po komnatach budowli biega sobie radośnie piekielny ogar, z którym możemy się zaprzyjaźnić.

Zwiastun Marvel’s Midnight Suns to nie wszystko

Niedawno dane nam było poznać jakie grywalne postacie pojawią się w ramach przepustki sezonowej. Jak dla mnie dodanie do plejady herosów Deadpoola, Morbiusa, Venoma oraz Storm to słuszny ruch. Szczególnie że dwójka z tej czwórki dzięki filmom jest znana dużo szerszej grupie odbiorców. Morbius natomiast mocno wrył się wszystkim do umysłów memem „its morbin time”, więc to także uważam za strzał w dziesiątkę.

Smutna prawda

W Marvel’s Midnight Suns zagramy już niebawem. Premiera na najnowszą generację konsol oraz PC jest zaplanowana na 2 grudnia. Niestety z braku czasu muszę się wstrzymać z zakupem. Jednocześnie wiem, że sporo recenzentów kod już otrzymało i część z nich podzieliło się pierwszymi wrażeniami. Ja jeszcze nie miałem okazji sprawdzić żadnego z tych materiałów, ale w ciemno mogę Wam polecić film SkillUpa. Według mnie jest to jeden z lepszych twórców związanych z naszą ukochaną branżą. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, tylko zaznaczam, że nagrania są tylko w języku angielskim.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top