Amazon Prime Gaming na maj 2024 – Fallout Rider 3: Clone Wars i nie tylko

Gry z oferty Amazon Prime Gaming na maj 2024.

Ostatnie kilka miesięcy na Amazonie kręciły się wokół postapokaliptycznej serii Bethesdy. W tym monecie chyba już każdy, chociaż na chwilę odwiedził wirtualne Pustkowia. Machina promocyjna korporacyjnego giganta jednak nie zwolniła i w związku z tym najnowszy pakiet cyfrowych dobroci ponownie zawiera jedną z części tego uwielbianego przez tłumy cyklu. Jednak to niejedyna produkcja, którą oferuje Amazon Prime Gaming na maj.

Fallout 3: Game of the Year Edition (Metacritic – 93)

Wydaję mi się, że chyba tylko osoby żyjące przez ostatnie kilka dekad pod kamieniem nie wiedzą, czym jest Fallout, więc przejdę od razu do konkretów. Wersja GoTY oprócz podstawki zawiera wszystkie pięć pakietów dodatkowych, czyli Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout oraz Mothership Zeta. Gra została udostępniona w zeszłym tygodniu i pozostanie w usłudze do 12 czerwca.

Tomb Raider: Game of the Year Edition (Opencritic – 85)

Kolejny tytuł to również wersja GoTY, z tym że tym razem nie będziemy mieli aż takiej swobody jak na Pustkowiach. Jeżeli z przygodami Pani podróżniczki nie mieliście nigdy do czynienia, to teraz jest na to doskonała okazja. Historia skupia się na intensywnej oraz mrocznej historii początków Lary Croft. Bohaterka, dysponując jedynie pierwotnymi instynktami, próbuje rozwikłać mroczną historię zapomnianej wyspy i uciec z jej bezlitosnego potrzasku. Upolować grubego zwierza można do 5 czerwca.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars (Metacritic – 75)

Ostatnim z headlinerów jest ciepło przyjęta, ale zdecydowanie niepozbawiona wad produkcja od Traveller’s Tales. Nie wiem jak wy, ale ja nadal uwielbiam gry LEGO, chociaż nie mam na nie tyle czasu ile kiedyś. Pamiętam, że w trzeciej części kanciastych Gwiezdnych Wojen pojawiła się zupełnie nowa mechaniką pozwalającą staczać ogromne bitwy. Czasu na pobranie Wojen Klonów jest jeszcze sporo, ponieważ zniknie on z oferty dopiero 5 czerwca.

Reszta pakietu Amazon Prime Gaming na maj 2024

Do wymienionej powyżej trójki dołączyły:

  • Electrician Simulator (Epic Games Store) – dostępna do 10 lipca
  • Chivalry 2 (Epic Games Store) – dostępna do 26 maja
  • Dark City: International Intrigue (Amazon Games App) – dostępna do 12 czerwca
  • Nine Witches: Family Disruption (Amazon Games App) – dostępna do 14 sierpnia
  • Vlad Circus: Descend Into Madness (Amazon Games App) – dostępna do 31 lipca
  • Living Legends: Fallen Sky (Amazon Games App) – dostępna do 29 maja
  • Rose Riddle: The Fairy Tale Detective (Legacy Games) – dostępna do 22 maja

Oczywiście do tego dochodzi mnóstwo zawartości cyfrowych w różnych strzelankach, grach usługach i mobilkach, ale to już możecie odkryć sami. Miłego grania!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top