Amnesia: The Bunker – premiera na GOG-u i rozdawajka!

Amnesia: The Bunker

Szybka notka od naszych znajomych z GOG-a: Amnesia: The Bunker jest już dostępne do kupienia w ich serwisie! Z tej okazji mają także dla wszystkich zainteresowanych małą niespodziankę!

Amnesia: A Machine For Pigs dla wszystkich

To pierwszoosobowy horror od twórców znanych najlepiej właśnie z tytułowej serii oraz gry SOMA. Tym razem tajemnice bunkra z czasów Pierwszej Wojny Światowej będą czyhać na nasze zdrowie psychiczne. Uzbrojeni tylko w jeden pocisk będziemy musieli zmierzyć się ze strachami i ciemnością.

Wiadomo jednak, że GOG nie byłby GOG-iem, gdyby nie przygotował z tej okazji rozdawajki! Przez 72 godziny od startu tej akcji możecie przygarnąć bez żadnych dodatkowych opłat Amnesia: A Machine For Pigs z 2013 roku! Czas macie do 9:00 w piątek 9.06.

PS. Użytkownicy usługi Xbox Game Pass będą mogli sprawdzić premierowy tytuł w ramach abonamentu.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top