Diablo IV ustanowiło nowy rekord!

Diablo IV pobiło ważny rekord Blizzarda

Premiera Diablo IV już za nami. Najnowsza odsłona okazała się niesamowicie udana zarówno w oczach graczy jak i recenzentów. Krytycy wieszczyli Blizzardowi najczarniejsze scenariusze, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem ekipa Zamieci stanęła na wysokości zadania. Jest tak dobrze, że ustanowiony przez Diablo IV rekord osiągnięto w ekspresowym tempie!

Dołożyliście się do rekordu Diablo IV?

Jak możemy przeczytać w specjalnym oświadczeniu, Diablo IV jest najszybciej sprzedającą się grą w historii firmy Blizzard. Ekipa dorzuciła również informacje o tym, że wyłącznie przez 4 dni, w których gra była dostępna w ramach wczesnego dostępu, gracze wspólnie spędzili w Diablo IV już 93 miliony godzin, co równa się 10 tysiącom lat. Prawda, że wyniki już na ten moment robi kolosalne wrażanie?

Nasz zespół również zanurzył się w ten nowy i mroczny świat. Wiele wskazuje na to, że trochę czasu w nim spędzimy. Niebawem pojawi się recenzja, potem poradnik, a to dopiero początek przygody. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne statystyki dotyczące sprzedaży najnowszej odsłony. Diabełek z pewnością skrywa potencjał do pobicia jeszcze kilku rekordów. Wielu graczy już w tym momencie zaznacza, że jest to ich gra roku. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Diablo IV zadebiutowało na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Avatar photo
Gram więcej niż przewidują normy, konwencje i granice dobrego smaku. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, czemu daję upust w recenzjach. Gotów do zmierzenia się z każdym tytułem, niezależnie od gatunku, wieku czy klasy. Najbliżej giereczkowego serca trzymam jednak gry niezależne, spośród których staram się wyławiać ukryte perełki.
Scroll to top