Animal Crossing 2.0 – darmowe rozszerzenie na horyzoncie

Animal Crossing 2.0 - Logo

Animal Crossing: New Horizons pojawiło się na rynku ponad półtora roku temu. Dość szybko podbiło serca graczy, którzy lubią taki typ rozgrywki. To pewnie dlatego ten symulator życia na wyspie sprzedał się już w ponad 32 milionach egzemplarzy.

Animal Crossing: Następne Usprawnienie

Pomimo ogromnej ilości sprzedanych sztuk Nintendo nie zasypuje gruszek w popiele i już niedługo wypuści kolejne DLC z nową zawartością. W piątek piątego listopada każdy posiadacz AC będzie mógł odpalić swoją ukochaną grę i sprawdzić, co też wielkie N dla nich przygotowało.

Animal Crossing: Nowe i darmowe

Zanim jednak to nastąpi, zapraszam do zapoznania się listą nowości, które zawitają na nasze wyspy już wkrótce:

 • W muzeum pojawi się kawiarnia The Roost gdzie powracająca postać, gołąb Brewster, przyrządzi nam pyszną kawę. Będziemy mieli również możliwość zaproszenia innych postaci na kubek pobudzającego napoju.
 • Śpiewający szanty żółw Kapp’n zabierze nas swoją ukochaną łodzią na tajemniczą wyspę. Za każdym razem będzie ona generowana losowo. Dzięki temu mamy szansę trafić nawet na wyspę, która będzie miała inną porę roku.
 • Fotograf Harv planuje rozbudować swoją wyspę i postawić na niej kilka sklepów. Pomożemy mu w tym, dzieląc się swoimi ciężko zarobionymi Dzwonkami.
 • Jeden ze wspomnianych sklepów pozwoli na edycję przedmiotów i mebli, które do tej pory nie miały takiej możliwości.
 • Przyjaciółka fotografa Harriet obetnie nasze włosy. Oczywiście do wyboru będzie mnóstwo nowych stylów.
 • Aby nasz awatar nie stracił formy, będzie mógł uczestniczyć w zajęciach z rozciągania. Ćwiczenia można wykonywać za pomocą przycisków lub funkcji ruchowej Joyconów.
 • Ulubienica wszystkich Isabell da nam możliwość wydawania rozporządzeń, do których będą się stosować wszyscy mieszkańcy naszej wyspy.
 • Domowa przechowalnia pozwoli nam składować do pięciu tysięcy przedmiotów.
 • Różne style domów pozwolą nam dopasować je do wyglądu naszej wyspy.
 • Do systemu tworzenia przedmiotów dołączy gotowanie. Używając samemu wyhodowanych produktów, stworzymy przepyszna dania, które będzie można zaprezentować na specjalnym stole.
 • Dzięki specjalnej licencji projektanta dodamy żyrandole i inne zwisające meble do sufitu. Możliwa będzie również edycja pojedynczych ścian.

Powrót na wyspę

To oczywiście nie wszystkie nowości, które pojawią się w listopadzie. Postanowiłem kilka pominąć, bo przecież fajnie odkrywać takie rzeczy samemu. Jeżeli czas pozwoli, to na pewno odwiedzę swoją wyspę. Dawno tam nie zaglądałem. Pewnie będę musiał posprzątać pajęczyny i zasadzić nowe kwiaty. A jak tam Wasze wyspy? Jeżeli macie ochotę, podzielcie się nimi na naszym Discordzie bądź Twitterze. Kto wie? Może tam też będzie czekać jakaś niespodzianka.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top