ARK: Survival Evolved i Gloomhaven za darmo w Epic Games Store

Gloomhaven za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje ARK: Survival Evolved i Gloomhaven za darmo w Epic Games Store. W efekcie czas pomiędzy zabijaniem kolejnych dinozaurów będzie mogli umilić sobie przy partii wybornej planszóweczki.

ARK: Survival Evolved

W pewnym sensie ARK: Survival Evolved to gra survivalowa dla stęsknionych za Turokiem. Z pewnością ucieszy ich bowiem możliwość wykorzystania nowoczesnej technologii w walce z gigantycznymi dinozaurami. Należy mieć jednak na uwadze, że w ARK: Survival Evolved liczy się przede wszystkim zabawa w przetrwanie. Spodziewajcie się zatem sporej ilości pozyskiwania surowców i craftingu, które powinna wynagrodzić Wam możliwość sprowadzenia prehistorycznych gadów do roli wierzchowców.

ARK: Survival Evolved
zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 61% na OpenCritic.

Gloomhaven

Na rynku roi się od cyfrowych wersji gier planszowych, ale rzadko która z nich adaptuje oryginał tak dobrze, jak Gloomhaven. Komputerowa edycja przenosi nas bowiem nie na wirtualną planszę, a do trójwymiarowego świata, w którym przyjdzie nam przemierzać kolejne lochy. Fanom taktycznych RPG-ów z pewnością przypadnie do gustu nacisk na turową walkę oraz fakt, że Gloomhaven to tytuł zdecydowanie wymagający pomyślunku.

Gloomhaven zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 81% na OpenCritic.

ARK: Survival Evolved i Gloomhaven za darmo będzie można odebrać do 29 września do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top