Assassin’s Creed Shadows – pierwszy zwiastun kinowy gry

Assassin's Creed Shadow

Choć seria Assassin’s Creed od Ubisoftu na przestrzeni lat przeszła liczne zmiany, jedno się nie zmieniło: to nadal jedna z najpopularniejszych serii gier wideo. Francuska firma ma plany na wiele lat w przód, które dotyczą przynajmniej kilku części skrytych za tajemniczo brzmiącymi kryptonimami. Jeden z nich został ujawniony w poniedziałek, a dziś odbędzie się pierwszy pokaz Assassin’s Creed Shadows.

Assassin’s Creed Shadows – tym razem Japonia

O części serii o nazwie kodowej projektu Codename RED wiedzieliśmy dotychczas tylko tyle, że akcja gry będzie miała miejsce w feudalnej Japonii. Teraz poznaliśmy jeszcze jej oficjalny tytuł, Shadows. Natomiast za kilka godzin możemy poznać dodatkowe informacje, choć nie należy raczej spodziewać się wielu konkretów. Niemal na pewno trailer nie będzie ukazywał samej rozgrywki, jeśli wierzyć informacji z Twittera/X.

Według tego wpisu, zwiastun ma mieć character kinowy, czyli najpewniej obejrzymy przygotowaną wcześniej animację komputerową. Miejmy nadzieję, że zostanie podana chociaż przybliżona data premiery. Grę można już dodać do listy życzeń na stronie Ubisoftu, choć próżno jeszcze tam szukać dalszych informacji. Miejmy nadzieję, że zaplanowany na godzinę 18:00 naszego czasu pokaz zaspokoi naszą ciekawość. Zwiastun będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale Ubisoft w serwisie YouTube.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top