Humble Choice na maj 2024, a w tym Yakuza!

Humble choice na maj 2024 i na okładce hi-fi rush, yakzua like a dragon, steelrising

Humble Bundle ujawniło rozpiskę Humble Choice na maj 2024. Powiedzieć, że jest bogato, to nic nie powiedzieć.

W skrócie, Humble Choice na maj 2024:
– Amanda the Adventurer
– Bravery and Greed
– Hi-Fi RUSH
– King Of The Castle
– Loddlenaut
– Mediterranea Inferno
– Steelrising
– Yakuza Like a Dragon

Amanda the Adventurer

Dołącz do Amandy i jej kumpla Owci w serii przygód, podczas których będą odkrywać i poznawać nasz wspaniały świat! Dzięki kilku NOWYM odcinkom, w których możesz grać, śmiać się i uczyć, zawsze będziesz się dobrze bawić! Tylko pamiętaj, by robić wszystko, co mówi Amanda, bo inaczej może się…

Bravery and Greed

Bravery and Greed to bijatyka w stylu roguelite dla maks. 4 graczy osadzona w lochach. Wybierz spośród 4 klasycznych klas znanych z fantastyki, spróbuj swoich sił w złożonym systemie walk i skorzystaj z wielu różnych trybów gry przez sieć lokalną lub Internet. Wzbogać się lub zgiń, próbując!

Hi-Fi RUSH

„Wyzwania z automatu” dodają dwa nowe tryby rozgrywki, nowe nagrody i garść sekretów. Czuj rytm i wczuj się w Chaia – niedoszłą gwiazdę rocka, która wraz ze swoją rozwydrzoną ekipą walczy z pewną bardzo złą megakorporacją w świecie zsynchronizowanym z muzyką.

Nasza recenzja Hi-Fi Rush!

King Of The Castle

Liczy się każdy głos. W tej fabularnej grze wieloosobowej prowadzisz swoje królestwo wśród krwawych konfliktów, intryg i totalnego pandemonium. Grasz jako monarcha, a twoi znajomi wcielają się w role członków spiskującej rady, która poddaje pod głosowanie każde twoje postanowienie!

Loddlenaut

Zostań międzygwiezdnym opiekunem środowiska przysłanym na zanieczyszczoną planetę oceaniczną. Zbieraj śmieci, odkrywaj tętniące życiem wody i opiekuj się stworami przypominającymi aksolotle.

Mediterranea Inferno

Jedź na wakacje i odkryj demony dręczące trzech przyjaciół. Ujawnij sekrety, lęki i obsesje bohaterów, aby odnowić łączącą ich więź i pomóc im na nowo odkryć własną tożsamość. Dojrzała, zaskakująco złożona powieść wizualna od twórcy Milky Way Prince – The Vampire Star.

Steelrising

Paryż, rok 1789, rewolucja francuska została stłumiona przez Ludwika XVI i jego bezlitosną armię automatów. W tej wymagającej grze RPG akcji niezwykła mechaniczna tancerka Aegis musi w pojedynkę stawić czoła żołnierzom króla i odwrócić bieg historii.

Yakuza Like a Dragon

Ichiban Kasuga, podrzędny żołnierz yakuzy z Tokio, po przyjęciu na siebie winy za zbrodnię, której nie popełnił, trafia na 18 lat do więzienia. Do końca wierny lojalnie odsiaduje wyrok i powraca do społeczeństwa, tylko by odkryć, że na wolności nikt na niego nie czeka, a jego klan został zniszczony przez człowieka, którego najbardziej podziwiał.

Zdezorientowany, opuszczony przez wszystkich postanawia odkryć prawdę kryjącą się za rodzinną zdradą oraz odzyskać swoje życie, niejako stając się bohaterem wyrzutków społeczeństwa.

Co warto wiedzieć o Humble Choice na maj 2024?

Humble Choice to usługa abonamentowa, w której subskrybenci co miesiąc otrzymują paczkę gier na własność. Subskrypcja kosztuje 9.99EUR (~43zł), a obecna oferta dostępna będzie do 4 czerwca 2024. Poza powyższymi grami otrzymacie również dostęp do stałej kolekcji gier w postaci The Vault, a także szeregu rabatów w Humble Store.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top