Atlantis Beach Club – czerwiec w Marvel Snap i start na Filipinach

Marvel Snap Banner

Od momentu, w którym usłyszałem o Marvel Snap, bardzo chciałem w niego zagrać. Na razie pustkę w moim karcianym sercu zapełnia Hearthstone, ale nie wiem, na jak długo to wystarczy. Oczywiście gram w niego oglądając każdy możliwy materiał o nowym CCG od studia Second Dinner. Moim największym problemem z większością gier karcianych jest długość rozgrywki. Czasem jedna partia potrafi się rozciągnąć na kilkadziesiąt minut. Jest to w zasadzie najważniejszy powód mojego zainteresowania produkcją jednego z głównych twórców wspomnianej wcześniej gry Blizzarda. Niedawno na oficjalnym kanale Marvel Snap pojawił się krótki Developer Update, więc postanowiłem zakasać rękawy i napisać kilka słów o Atlantis Beach Club.

Marvel Snap Captain Marvel

Atlantis Beach Club

Zanim zacznę rozpisywać się o samym sezonie, chciałbym tylko napomknąć, że Ben Brode to niesamowicie pozytywny i energiczny gość. Nie wiem, czy jest taki na co dzień, ale słucha się go tak przyjemnie i widać w nim taką pasję, że musiałem to wtrącić. Przejdźmy jednak do głównego dania, czyli do Atlantis Beach Club.

W związku z tym, że czerwiec to przedwakacyjny i zazwyczaj gorący miesiąc jego motywem przewodnim jest Atlantyda. Nowy sezon wiąże się też z nowymi nagrodami w trybie rankingowym, do których między innymi zalicza się waluta oraz ikonki awatarów. Dodatkowo została zaprezentowana nowa karta bohaterki. Zobaczymy również mnóstwo nowych lokacji wypuszczanych na przestrzeni czerwca, jednak w tym przypadku żadne szczegóły nie były poruszane.

Marvel Snap Rewards Atlantis

Ogłoszenia drobne

Wraz z rozpoczęciem Atlantis Beach Club tytuł został oficjalnie udostępniony na Filipinach. Fajnym mrugnięciem w stronę tego regionu jest wspomniana bohaterka — Pearl Pangan aka Wave, jest jego mieszkanką. Szkoda, ze w Polsca nie mamy żadnego Marvelowego superbohatera. Może wtedy premiera u nas nastąpiłaby szybciej.

Na pochwałę zasługuje też podejście do samej kolekcji kart. Ben zaznaczył, że w Marvel Snap nie ma możliwości zakupienia tysiąca pakietów, aby odblokować szybko wszystkie karty. Zamiast tego kolejnych bohaterów odblokowujemy, po prostu grając. Zwariowany koncept, prawda? Pan Brode co prawda stwierdził, że będzie opcja przyspieszenia progresu, ale nie wiem jeszcze, jak to wygląda.

Marvel Snap Wave Atlantis

Atlantis Beach Club pewnie nas ominie

Niestety Polska musi jeszcze czekać na oficjalną premierę Marvel Snap. Sprawdziłem właśnie sklep Google i nie ma nawet opcji przedpremierowej rejestracji. Zainteresowanych mogę co najwyżej odesłać do oficjalnej stronki, gdzie mogą spróbować swojego szczęścia. Trochę żałuję, że w grze zaczęły się już eventy czasowe, ponieważ to, co uda się w niej odblokować, zostaje z w naszej kolekcji na stałe. Pozostaje mi jedynie mieć nadzieję, że karciane potyczki bohaterów zadebiutują u nas już wkrótce.

Marvel Snap Underwater Atlantis

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top