Avatar: Frontiers Of Pandora. Do sieci wyciekły screenshoty z gry

Avatar: Frontiers Of Pandora. Oficjalna grafika z gry

Avatar: Frontiers Of Pandora jest bardzo dobrze zapowiadającą się produkcją Ubisoftu. Do tej pory widzieliśmy zwiastun gry i kilka oficjalnych grafik. Jeden z użytkowników Twittera podzielił się jednak dwoma nowymi screenshotami z gameplay’u. Być może niebawem zobaczymy większy fragment rozgrywki.

Avatar: Frontiers Of Pandora. Czego możemy się spodziewać?

Pierwsza z udostępnionych grafik pokazuje, że będziemy mieć do czynienia z tytułem FPS. Bohater Na’vi trzyma w rękach broń i mierzy się z maszyną operowaną przez człowieka, zwaną Amplified Mobility Platform. Drugi screenshot pokazuje z kolei wyglądający na cutscenkę fragment rozgrywki, na którym postacie przemierzają świat na latających stworzeniach znanych jako Banshees.

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1640190754705272832

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1640195879515611136

Świat Avatara przyciągnie graczy

Według informacji podanych przez Ubisoft, gra została stworzona przy użyciu najnowszych technologii oraz silnika Snowdrop i będzie dostępna jedynie na nowe generacje konsol oraz PC. Nad tytułem pracuje Lightstorm Entertaiment i Disney.

Twórcy obiecują piękny i otwarty świat, w którym gracze będą mogli odkryć nową część Pandory – Western Frontier. Gra pełna niebezpieczeństw, oryginalnych postaci i stworzeń, a także szansa na wcielenie się w postać Na’vi z pewnością przyciągnie uwagę fanów “Avatara”. Frontiers Of Pandora nie ma jeszcze daty premiery, jednak możemy oczekiwać niezwykle interesującej produkcji.

Przy okazji zachęcamy do przeczytania naszej recenzji ostatniego filmu z serii – Avatar: Istota Wody, którą znajdziecie tutaj.

Oficjalna grafika z gry Avatar: Frontiers Of Pandora

Patalke
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top