Back 4 Blood: Dzieci Robaka – drugie duże rozszerzenie nadciąga

Back 4 Blood Dzieci Robaka

Dzieci Robaka (nie, nie księdza Robaka), bo tak nazwano to rozszerzenie, to już druga duża aktualizacja do Back 4 Blood. Będzie ona dostępna w ramach Back 4 Blood Annual Pass, Deluxe Edition, Ultimate Edition oraz jako oddzielny zakup dla posiadaczy podstawowej wersji gry. Podobnie jak pierwszy dodatek, Tunele Terroru, nie będzie dostępna w ramach abonamentu Game Pass.

Dodatek Dzieci Robaka to nowa kampania, w której gracze zmierzą się z zupełnie nowym zagrożeniem. W walce pomoże nowa postać “Prorok” Dan – samozwańczy kaznodzieja końca czasów. Zasili on stale rosnące grono Czyścicieli, czyli grywalnych postaci, które usiłują uratować świat. Poza tym rozszerzenie oferuje osiem nowych skórek do postaci i dwanaście skórek do broni, a także nowe bronie, akcesoria i karty.

Najnowsze DLC zadebiutuje 30 sierpnia 2022 roku. Dodatkowo, dla posiadaczy wszystkich wersji gry, pojawiły się świeże skórki, legendarne przedmioty, karty, emblematy, spreje i inne.

Back 4 Blood Dzieci Robaka - rozpiska nowości. Nowy rozdział kampanii, nowe bronie, akcesoria i karty, nowe zagrożenie, unikatowe skiny i nowy czyściciel: Prorok Dan

Na przełomie roku Back 4 Blood dostarczyła mi i moim przyjaciołom długich godzin świetnej rozrywki. Wygląda na to, że najnowsze rozszerzenie może być doskonałym pretekstem do powrotu! Trochę stęskniłem się za przekomarzaniem się Czyścicieli, a także za starciami z gigantycznymi potworami.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top