Call of the Sea za darmo w Epic Games Store

call of the sea za darmo grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Rise of Industry też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Call of the Sea za darmo w Epic Games Store. Czy ty również, patrząc na ocean, czujesz jego zew? To poczujesz.

Call of the Sea

Call of the Sea to fantastyczna opowieść pełna tajemnic i miłości, która rozgrywa się na południowym Pacyfiku w latach 30. XX wieku. Eksploruj przepyszną, rajską wyspę, rozwiązuj łamigłówki i odkrywaj sekrety w poszukiwaniu zaginionej ekspedycji swojego męża.

W 1934 roku, na odległym krańcu południowego Pacyfiku… Norah przepłynęła ocean, podążając za tropem zaginionej ekspedycji swojego męża. Fale zaprowadziły ją na przepyszną, rajską wyspę – bezimienne, zapomniane miejsce, w którym rozsiane są ślady upadłej cywilizacji. Jaką osobliwą tajemnicę skrywa ta wyspa? Co odkryje Norah, poszukując prawdy?

Call of the Sea zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra otrzymała średnią ocen na poziomie 78% na OpenCritic.

Do kiedy można odebrać Call of the Sea za darmo?

Call of the Sea będzie można odebrać do 16 marca do 17:00 . Udostępnione zostaną wówczas kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top