Celebrate RPGs. Wielka wyprzedaż w GOG na urodziny Icewind Dale 2.

GOG Celebrate RPGs sale

Wiedzieliście, że Icewind Dale 2 miało swoją premierę w sierpniu 2002 roku? A to oznacza, że od tego wspaniałego i ważnego dla historii gier momentu minęło już dwadzieścia lat! Ludzie w GOG wiedzą, że to okazja, którą trzeba uczcić. W końcu to dzięki nim od kilku lat ponownie możemy cieszyć się tym klasykiem. Z tej okazji GOG oferuje ponad 120 RPG-ów z obniżkami nawet do -90% w nowej wyprzedaży Celebrate RPGs!

Ciężko będzie wymienić wszystkie tytuły godne polecenia bez zamienienia tej notki w arkusz kalkulacyjny, ale warto zaznaczyć, chociaż kilka wartych uwagi tytułów:

Edycję Rozszerzoną Icewind Dale, na przykład, można kupić za 70% mniejszą kwotę. Pillars of Eternity? Nawet do -75% obniżki. Pathfinder: Wrath of the Righteous Commander Edition za -40%, Gothic za -75%, Neverwinter Nights oraz Digital Deluxe nawet za -90%! Pełną ofertę znajdziecie tu.

Warto też zwrócić uwagę na nowe tytułu. Ot, chociażby taki Hard West 2, będący sequelem turowego RPG-a dziejącego się na Dzikim Zachodzie. Musisz podążać za legendarnym “Pociągiem Duchów” przewożącym tony złota. Kierujesz postacią wyjętą spod prawa, dodatkowo okrytą złą sławą, na którą na każdym kroku czai się zło. Możesz też zainteresować się Vanaris Tactics, nowym indykiem, taktycznym RPG-iem, w którym przejmujesz kontrolę nad grupą uchodźców.

Wyprzedaż Celebrate RPGs potrwa do 13 sierpnia, więc warto się pospieszyć!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top