Colosseum – darmowe DLC do Elden Ring

Elden Ring - Colosseum

Elden Ring, jako jeden z najgłośniejszych tytułów tego roku, wzbudza wiele emocji w graczach. Co i rusz pojawiają się nowe pogłoski dotyczące potencjalnych dodatków i rozszerzeń. Jedna z takich plotek właśnie została potwierdzona i dziś, 7 grudnia, stała się rzeczywistością. Najnowsza produkcja FromSoftware dostała skupiający się na walkach PvP dodatek Colosseum. Za darmo!

Colosseum – zwiastun

W świecie gry oddano graczom do dyspozycji trzy areny, na których gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą. Znajdują się one w Limgrave, Caelid oraz Leyndell. Dostępne będą trzy tryby walki: 1 na 1, 3 na 3 oraz każdy na każdego.

Powyższy zwiastun Colosseum pokazuje krótkie fragmenty starć, z których dodatkowo wynika, że przynajmniej w niektórych miejscach gracze nadal będą mogli przyzwać duchy do pomocy. W bonusie gracze dostają do wyboru pięć zupełnie nowych fryzur dla swoich postaci.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top